کتاب صوتی به سوی کامیابی اثر آنتونی رابینز

کتاب صوتی بسوی کامیابی _آنتونی رابینز

کتاب صوتی بسوی کامیابی .دانلود رایگان کتاب نوشته ی آنتونی رابینز . این کتاب رازهای موفقیت را آشکار می سازد. آنتونی رابینز، روان شناس امریکایی در سال ۱۹۸۶متولد شده است. او در حالی که ۲۵ سال بیشتر نداشت، حاصل اندیشه ها و تجربه های عملی خود را در کتاب به سوی کامیابی به رشته تحریر کشید. آنتونی رابینزتوانست عنوان پرفروش ترین کتاب سال ۱۹۸۷ امریکا را به خود اختصاص دهد.

شما به این دلیل احتمالا اینجا هستید که درباره ی کتاب شنیده اید . همچنین از عنوان کتاب محتوای کتاب با مضمون موفقیت و کامیابی کاملا روشن است .

مجموعه ای که برای دانلود قرار داده شده است دوره ی ۴ جلدی و صوتی کتاب میباشد . که گویا ابتدا بر روی نوار کاست ضبط و بعدها با پیشرفت تکنولوژی در ایران! بصورت فایل درآمده است .

 

کتاب صوتی بسوی کامیابی _آنتونی رابینز

کتاب صوتی بسوی کامیابی- آنتونی رابینز

آنتونی رابینز نویسنده، سخنران،مربی، و بازیگر آمریکایی است. از کتاب های او می توان به کتاب های قدرت نامحدود، مهارت در بازی زندگی، راز موفقیت، افکار بزرگ، گامهای بلند، تکنیک های ساده برای کنترل زندگی، قدرت شگرف بودن، ۳۶۵ گام تا موفقیت ، بسوی کامیابی  می توان اشاره کرد.

 

نیروی بیکران بسوی کامیابی

کتاب صوتی بسوی کامیابی در یک نگاه

 

به سوی کامیابی (۱): نیروی بیکران .

به سوی کامیابی (۲): نیروی عظیم درونی را فعال کنید .

به سوی کامیابی(۳): دیدار با سرنوشت .

به سوی کامیابی (۴): قدمهای بزرگ .

به سوی کامیابی (5): یادداشت های یک دوست .

 

 

دانلود کتاب صوتی بسوی کامیابی

نویسنده : آنتونی رابینز

زمان کل: ۱۲ساعت ۳۰دقیقه

منبع : irtanin.com یا همان کتابخانه امید

audiobooks

جهت دریافت کتاب صوتی بسوی کامیابی و دانلود، ایمیل خود راوارد نمائید .لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

توجه کنید لینکی که از باکس بالا به ایمیل شما ارسال می گردد تا جلد 4 هست؛ چون بسیاری از دوستان قبلا این بخش را دانلود کردند، جلد 5 را مجدد به صورت مجزا قرار دادیم تا مجبور نشوید کل مجموعه را دانلود کنید. پس اگر قبلا این کتاب را گوش نداده اید از هر دو باکس درخواست لینک دانلود کنید.

 

9 thoughts on “کتاب صوتی به سوی کامیابی اثر آنتونی رابینز

  1. سلام
    به من تاکید کرده اند حتما 4 جلدی را بگیرم،ترجمه مجرد زاده کرمانی انتشارات راهبین یا راه بین.
    این کتاب صوتی همونه ؟ این جلد 5 قضیش چیه؟
    ممنون

    1. توصیه میکنم این نسخه ی صوتی را دانلود کنید ببینید در ابتدا که عنوان و فصل ها را می خواند کمتر است یا بیشتر . اینگونه مقایسه کنید متوجه میشوید که کدام کم و کسری دارد. ضمنا کتابی است قدیمی! نمی دانم چرا اینقدر خواهان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید