۲۱ راز موفقیت میلیونرهای خودساخته برایان تریسی ، دانلود نسخه ی صوتی کتاب

۲۱ راز موفقیت میلیونرهای خودساخته Twenty one Success Secrets of Self-Made Millionaires، 

۲۱ راز موفقیت میلیونرهای خودساخته Twenty one Success Secrets of Self-Made Millionaires، چگونه می‌توانید سریع‌تر از حد تصورتان به استقلال مالی دست پیدا کنید .

۲۱ راز موفقیت میلیونرهای خودساخته اثری از ” بریان تریسی “‌ و ترجمه شده توسط ” علی اکبر قاری نیت ” است. شعار نویسنده این کتاب این است:‌ « چگونه می توانید سریعتر از حد تصورتان به استقلال مالی دست پیدا کنید » . نویسنده این کتاب در ۱۵ سال از بین صدها کتاب درباره میلیونرها تحقیق کرده و ۲۱ نکته اساسی را راز موفقیت این افراد میلیونر می داند.

 

ترجیح بدهید خود ساخته شوید

ترجیح بدهید خود ساخته شوید

فهرست کتاب ۲۱ راز موفقیت میلیونرهای خودساخته :

۱- رویاهای بزرگ در سر بپرورانید. (مارکوس اورلیوس) فقط رویاهای بزرگ می توانند روح انسانها را به حرکت در آورند .

۲- حس هدفمندی را در خود پرورش دهید . (توماس کارلایل) کسی که هدفی روشن داشته باشد، حتی در ناهموارترین راه ها به جلو می رود . شخص بدون هدف در هموارترین راه ها هم پیشرفتی نخواهد داشت .

۳- خود را دارای شغل آزاد بدانید . (ویلیام هنلی) من بر روان و سرشت خود مسلط هستم .

 

۲۱ راز موفقیت میلیونرهای خودساخته Twenty one Success Secrets of Self-Made Millionaires، 

 

۴- کاری را که واقعاً‌ دوست دارید انجام دهید. (برایان تریسی) وقتی کاری را انجام بدهید که واقعاً‌ آن را دوست دارید، دیگر هرگز حتی یک روز هم کار نخواهید کرد و کار شما تفریح شما خواهد بود .

۵- در کار خود همیشه بهترین باشید. (وینس لومباردی) کیفیت زندگی شما صرف نظر از اینکه در چه حوزه ای کار می کنید بستگی دارد به اینکه تا چه حد خود را متعهد می دانید که در کار خود بهترین باشید .

۶- سخت تر و بیشتر کار کنید. (جیمز تربر) هر چه سخت تر کار کنم، موفق تر می شوم .

۷- خود را وقف یادگیری مادام العمر کنید . (دنیس ویتلی) یادگیری مستمر حداقل شرط لازم برای کسب موفقیت در هر زمینه ای است .

۸- اول حق و حقوق خودتان را بدهید . (کلمنت استون) بخشی از کل درآمدتان به شما تعلق دارد و اگر نتوانید آن را پس انداز و سرمایه گذاری کنید، بذر بزرگی در شما نیست .

۹- همه جزئیات مربوط به کارتان را یاد بگیرید . (دان کندی) اگر در شغلتان مهارت بالایی بدست آورید، هیچ چیز مانع درآمد بیشتر و پیشرفت سریع تر شما نخواهد شد .

 

۲۱ راز موفقیت میلیونرهای خودساخته

۲۱ راز موفقیت میلیونرهای خودساخته

 

۱۰- خود را وقف خدمت به دیگران کنید . (زیگ زیگلار) اگر به دیگران کمک کنید تا به آنچه می خواهند برسند . شما هم می توانید در زندگی به آنچه می خواهید برسید .

۱۱-با خود و دیگران کاملاً صادق باشید. (کلود بریستول) تفکر منبع اصلی ثروت، موفقیت، پیشرفت های مادی، کشف ها و اختراعات بزرگ و همه کامیابی هاست .

۱۲- بالاترین اولویت هایتان را تعیین و سپس با تمام قوا روی آنها تمرکز کنید. (برایان تریسی) انسان غیرمتمرکز در همه امورش ناپایدار است.

۱۳- سریع العمل و قابل اعتماد باشید. (دین بریگز) کار خودتان را انجام دهید، اما نه فقط درحد وظیفه بلکه اندکی بیشتر و از روی سخاوت. همین مقدار اندک به اندازه تمام کار ارزش دارد.

۱۴- برای جهش از قله ای به قله ای دیگر آماده باشید. (وینس لمباردی) برنده شدن یک چیز گاه گاهی نیست بلکه همیشگی است.

۱۵- انضباط فردی را در همه موارد اعمال کنید. (آلبرت هبارد) انضباط فردی یعنی وادار کردن خود به انجام به موقع کارهایی که باید انجام دهید، چه خوشتان بیاید و چه نیاید.

 

میلیونرهای خود ساخته

 

۱۶-خلاقیت و استعداد ذاتی خود را شکوفا کنید. (آلبرت انیشتین) قدرت تصور از واقعیات برتر است.

۱۷- با افراد درست در ارتباط باشید. (چارلز جونز) طی پنج سال آینده شما تغییری نخواهید کرد مگر به دلیل ملاقات با افرادی خاص و کتابهایی که مطالعه می کنید.

۱۸- به بهترین نحو مراقب سلامتی خود باشید. (تئودور روزولت) رمز خوشبختی داشتن ذهنی سالم در بدنی سالم است.

۱۹- قاطع و عمل گرا باشید. (ویلیام شکسپیر) به جنگ دریای مشکلات بروید و شجاعانه به آنها پایان دهید.

۲۰- هرگز شکست را یک انتخاب ندانید. (فرانکلین روزولت) چیزی برای ترسیدن وجود ندارد جز خود ترس .

۲۱- در امتحان پایداری قبول شوید. (فرانکلین روزولت) هیچ چیز نمی تواند جایگزین پایداری شود. استعداد نمی تواند . انسان های بااستعداد ناموفق فراوانند. نبوغ نمی تواند . نابغه های ناکام تقریباً به صورت ضرب المثل درآمده اند. تحصیلات نمی توانند: دنیا پر است از تحصیل کرده های بی حاصل . فقط پایداری و اراده دارای قدرت لایتناهی است .

 

audiobooks

audiobooks

جهت دریافت کتاب ۲۱ راز موفقیت میلیونرهای خودساخته و دانلود ، ایمیل خود راوارد نمائید .لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد .

پاسخ دهید