کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید. دانلود رایگان نسخه صوتی اثر ناپلئون هیل

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل Napoleon Hill  یکی از پرفروش ترین کتاب های تاریخ است. بسیاری از دوره های آموزشی باب پراکتور که در مجله موفقیت دوراهی آورده شده است عملا تفسیر و روش های استفاده از این کتاب است . به شما پیشنهاد میکنم چنانچه از محصولات ، دوره های آموزشی ما استفاده نمی کنید حتما این کتاب و یا همین نسخه ی صوتی رایگان آن را به جهت سهولت در استفاده و رایگان بودن استفاده کنید .

به خاطر داشته باشید مهم نیست که چقدر کتاب خوانده اید ! .  مهم این است که چقدر یاد گرفته اید و از مطلب خوانده شده فهمیده شده است .

دانلود کتاب رایگان

ناپلئون هیل

در اینجا نگاهی به یک بخش مهم کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید که در خصوص تصمیم گیری و تصویر سازی ذهنی است می اندازیم . امید وارم با عمل به آن بتوانید گام های موثری در زندگی خود بردارید .

بخش هایی برجسته از کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید :

من مطمئن هستم که می توانم به هدفی که در زندگی دارم برسم من از خود انتظار دارم که با مداومت در راستای این خواسته حرکت کنم .

من میدانم که اندیشه های غالب ذهن من، خود را باز تولید میکنند . وسیله ای برای عمل و اقدام می شوند و به تدریج به یک واقعیت فیزیکی تبدیل می گردند . از این رو هر روز ۳۰ دقیقه به شخصیت دلخواهم فکر میکنم  ، تا تصویر ذهنی مناسبی از این شخصیت دلخواه در من ایجاد شود .

من به استناد اصل تلقین به خود می دانم هر میلی که بگونه ای من آن را در ذهن داشته باشم ، با ایجاد میل به عمل من را در راستای اهدافم هدایت می کند . به همین دلیل روزانه ۱۰ دقیقه از وقتم را به ایجاد اعتماد به نفس اختصاص می دهم .

من هدف های قطعی و مشخصم را بر روی برگی از کاغذ نوشته ام . هرگز دست از تلاش برنمی دارم تا با رسیدن به خواسته ی خود از اعتماد به نفس کافی برخوردار شوم . من خوب میدانم هیچ ثروت و مقامی اگر بر اساس واقعیت ها نباشد و اگر راهی عدالت نباشد با دوام نیست . بنابراین سعی میکنم اقدامی که به همه ی افراد درگیر سودی عاید نکند انجام ندهم . من از نیروی دیگران استفاده می کنم دیگران را تشویق میکنم تا به من کمک کنند . خود من هم در کمک به دیگران پیش قدم می شوم من از تنفر، حسادت، رشک، خودخواهی، خودپرستی …بری هستم  . بجای آن عشق و محبت به دیگران را انتخاب کرده ام  : زیرا می دانم که ذهنیت منفی نسبت به دیگران هرگز نمی تواند اسباب موفقیت شود . کاری میکنم که دیگران من را باور کنند زیرا به آنها و خودم ایمان دارم  .

 

ناپلئون هیل بیندیشید و ثروتمند شوید

ناپلئون هیل بیندیشید و ثروتمند شوید

 

من زیر این فرمول را امضا میکنم و آن را به حافظه خود می سپارم . نوشته ی خود را روزی یکبار با صدای بلند میخوانم من ایمان راسخ دارم که سرانجام بر اندیشه و اعمال من تاثیر می گذارند . تا متکی به نفس و موفق گردم . در این فرمول قانون طبیعی وجود دارد که تا کنون آن را کسی توضیح نداده است . مهم نیست که به این قانون چه اسمی می دهیم . مهم این است که در جهت موفقیت انسان کار می کند کافی است از آن استفاده سازنده کنیم . اما استفاده نابجا از آن به همان اندازه هم مخرب است . در اینجا به نکته ی مهمی بر می خوریم اشخاصی که شکست می خورند و زندگی شان به بدبختی و پریشانی می انجامد کسانی هستند که نکته های منفی را به خود تلقین می کنند . این نکته را فراموش نکنیم که اندیشه به معادل فیزیکی آن تبدیل میشود .

 

من قصد دارم …………………………………………………………………………………… .من روزانه دو مرتبه در صبح و شب هنگام قبل از خواب این متن را میخوانم.

audiobooks

audiobooks

جهت دریافت کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید و دانلود ، ایمیل خود راوارد نمائید .لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

پاسخ دهید