کتاب هدیه نوشته ی اسپنسر جانسون ، دانلود رایگان نسخه ی صوتی کتاب هدیه

کتاب هدیه

کتاب هدیه ، دانلود رایگان کتاب صوتی «هدیه» کتاب دیگری از دکتر اسپنسر جانسون ، نویسنده کتاب « چه کسی پنیر مرا برداشت ؟» می باشد .

کتاب هدیه نوشته ی دکتر اسپنسرجانسون  یکی ازمحبوبترین و بزرگترین نویسنده های جهان در حوزه ی روانشناسی می باشد . میلیون ها نفر از خوانندگان کتابهای او توانسته اند به سادگی با اعتماد به خود در شغل و زندگی به موفقیت وکامیابی دست پیدا کنند .

کتاب هدیه نیز در درباره چگونگی برخورد با تغییرات کاری و شخصی است . اسپنسر جانسون در این کتاب، در قالب داستانی کوتاه به خواننده خود گوشزد می‌کند که چگونه به آرامش خاطر ، خلاقیت و موفقیت دست یابد . او دستیابی به این راز را هدیه‌ای می‌داند که هر فردی می‌تواند به خودش بدهد . هدیه‌ای که از لذت بردن از زمان حال به دست می‌آید . نکته قابل توجه در کارهای اسپنسر آن است که قادر می‌باشد پیچیده‌ترین موضوعات را با ساده‌ترین راه‌های علمی حل کند . همین نکته باعث شده است کارهای او در شمار پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمزقرار بگیرد .

 

 

کتاب هدیه ، نوشته ی دکتر اسپنسر جانسون

 

 

بخش هایی از ابتدای کتاب هدیه :

 

نوجوانی که با پیر مردی در مورد هدیه صحبت می کردند . نوجوان به پیرمرد گفت : شما به من گفتی وقتی هدیه را دریافت کنم خوشحال ترو موفق تر خواهم بود . پس منظورتان از موفق تر چیست ؟ پیرمرد جواب داد : موفق تر بودن ، یعنی پیشرفت به سوی چیزی که آن را مهم می دانی . نوجوان سر درگم شد و معنای هدیه آن جور که باید بداند ،ندانست. پیرمرد جواب داد : تو قبلا می دانستی هدیه چیست ؟ تو قبلا می دانستی کجا آن را پیدا می کنی. و تو قبلا می دانستی چگونه می تواند ترا خوشحال تر و موفق تر سازد. وقتی جوان تر بودی آن را بهتر می شناختی. فقط آن را فراموش کرده ای. و نوجوان پا به جوانی گذاشت و هنوز در فکر حرفهای آن پیرمرد بود که هدیه به معنای چیست ؟ او شغلش چمن زنی بود و از بودن در زمان حال خوشحال بود و از کارش لذت می برد. و بعد در یک لحظه آن را دریافت و پی برد منظور از هدیه چیست…  چیزی که همیشه بوده است ؛ چیزی که هم اکنون حقیقت دارد : هدیه گذشته نیست ، هدیه آینده نیست، هدیه زمان حال است …  هدیه ، یعنی اکنون !

 

audiobooks

audiobooks

جهت دریافت کتاب هدیه و دانلود ، ایمیل خود راوارد نمائید .لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

پاسخ دهید