کتاب صوتی اثر مرکب نوشته دارن هاردی ، دانلود رایگان کتاب صوتی اثر مرکب ، نوشته ی دارن هاردی

دانلود رایگان کتاب صوتی اثر مرکب، کتاب اثر مرکب

کتاب صوتی اثر مرکب که نسخه صوتی آن جهت دانلود آورده شده است با عنوان انگلیسی The Compound Effect کتابی در رده میانی، از نوع خود یاری (کمک شخصی) Self-Help به منظور دست یابی به موفقیت ، هدف گذاری ، برنامه ریزی و بدست آوردن ثروت است . شروع و فصل های ابتدایی کتاب صوتی اثر مرکب نوشته ی Darren Hardy دارن هاردی بسیار تاثیر گذارتر و طوفانی تر شروع شده است . ولی در ادامه کمی تکراری بنظر میرسد . البته نباید فراموش کرد که هر کتابی  ۱۰ درصد تا ۲۰ درصد بیشتر مطالب جدید ندارند و گاهی فقط نحوه ی بیان فرق میکند .

از آنجا که تداوم دریافت اطلاعات مفید و تکرار آنها بر ذهن ما یادآوری کننده ی برنامه و نقشه های ماست  .گوش دادن به این قبیل کتاب ها همیشه ما را در جهت مشخص نگاه میدارد.

 

کتاب اثر مرکب

 

کتاب اثر مرکب با عنوانی که در ابتدا کمی عجیب به نظر میرسد ، در واقع به بیان اثر یا همان تاثیر مرکب یا همان ترکیبی کارها می پردازد. بدین معنی که کلیه تصمیمات و اعمال کوچک ما به مرور زمان چناچنه در راستای اهداف تعیین شده باشد ، اگر با درایت و تداوم همراه باشد ، روزی پاداشی سخاوتمندانه را به ما خواهد داد .

اصول کار کتاب اثر مرکب :

 

اصول کار کتاب اثر مرکب به عقیده ی نویسنده طی گام های کوچک ،پیوسته با سماجت و طی یک روند افزایشی است . به طور مثال برای کاهش وزن یا شرکت در طی دوی ماراتن شما باید هر روز مقدار بیشتری را بدوید . چیزی نخواهد گذشت که شما قادر خواهید بود به راحتی ۲۰ مایل را بدوید . شاید در وحله ی اول صرفا طی ۵۰۰ متر برای شما مقدور باشد . ولی اگر سماجت کنید و هرروز ۵۰ تا ۱۰۰ بیشتر بدوید در طی ۹ ماه شما یک دونده ی مارتن خواهید شد.

کتاب اثر مرکبT دانلود رایگان کتاب صوتی اثر مرکب

دانلود رایگان کتاب صوتی اثر مرکب

همچنین کتاب اثر مرکب در ابتدا یادآوری میکند که با صرف ۲ ساعت در اینترنت و چند کلیک و خرید پکیج هایی پراکنده شما تنها و صرفا جیب فروشنده را پر از پول میکنید . قطعا مسیر موفقیت این گونه نبوده و نیست.

 

آیا سیاست تولید محتوا در مجله موفقیت دوراهی صرفا یکسری محصول پراکنده غیر مرتبط و فروش آنهاست؟ اگر چنین بود ما باید محصولات زیادی را مجزا به صورت فروشگاه ایجاد و برای فروش عرضه می کردیم.

مجله ی موفقیت دوراهی فروشگاه اینترنتی نیست . در دوراهی فقط یک راه است!

شما یا در حال یادگیری و فکر کردن هستید یا در حال هیچ کاری نیستید.

همین حالا بصورت پیوسته با دوراهی شروع به یادگیری کنید.

 

audiobooks

audiobooks

 

جهت دریافت کتاب صوتی اثر مرکب و دانلود،  ایمیل خود راوارد نمائید .لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

پاسخ دهید