راز جذب پول در ایران ؛کاسب میلیونر ایرانی (تکنیک ها) ، سکه کردن کسب و کار در ایران

چکیده و اقتباسی با دخل و تصرف از مجموعه کتاب های راز جذب پول در ایران

راز جذب پول در ایران ؛ تکنیک های کاسب میلیونر ایرانی و سکه کردن کسب و کار در ایران خلاصه ی اقتباسی برگرفته از مجموعه کتاب های راز جذب پول در ایران می باشد، که به بررسی تکنیک های کاسبی موفق درایران می پردازد .

کسب و کار از هر نوع و از هر شکل که باشد دارای پایه های اولیه یکسانی است . همچنان که برای فروش کالایی ممکن است شما به انبار،مغازه و غیره نیاز داشته باشید ،  در فضای مجازی نیز همین شرایط ولی به شکل دیگری وجود دارد . برای اینکه بدانید اصول اصلی واساسی غیر قابل نقض کاسب میلیونر چه هست ؟.  خلاصه و  اقتباسی از کتاب های راز جذب پول در ایران جلد ۱ و۲ و۳ و۴ و ۵ نوشته علی اکبری را با نوشته های خود در هم آمیختیم و اینجا به صورت مقاله تقدیم شما دوستان می کنیم .

 

مجموعه کتاب های راز جذب پول در ایران تا ۶ سری گویا به چاپ رسیده است .

قطعا به دفعات بسیاری تصمیم در تغییر رفتار و شیوه زندگی خود گرفته اید .  شاید در هر مرتبه پس از مدتی آن را رها کرده اید .

ممکن است آرزویی که در سر داشتید مصداقی در واقعیت نداشته است و توهم بوده است ! یا اینگونه فکر کرده اید .

شاید سبک و سیاق آرزو کردن و نحوه آرزو کردن و پله پله کردن مراحل رسیدن به این آرزو را رعایت نکردید .

شاید اصلا اهداف و آرزویی کاملا واضحی نداشتید یا اصلا آنرا بر روی کاغذ نیاوردید .

“اگر این نوشته ها برای شما خیلی آشناست ، و در واقع داستان زندگی شماست شما باید بر روی ذهن خود کار کنید . یعنی هر زمان که دست بکار میزنید بر روی ذهن خود کارکنید ، تا ذهن خود را درست نکنید تا رفتار ،طرز تفکر ، بینش ،باورهای خود را عوض نکنید شما خیلی به جلو نخواهید رفت .

آیا شما آمادگی سرمایه گذاری بر روی خودتان هستید . تنها کسی که میتواند به شما کمک کند خودتان هستید .

پیش از هر چیز پیشنهاد میکنم فایل صوتی فارسی سمینار با عنوان ” علم بدست آوردن ثروت ”  اثر باب پراکتور را گوش دهید .

 

علم بدست آوردن ثروت

سمینار صوتی علم بدست آوردن ثروت بصورت دوبله فارسی

یکی از دلایل عمده عدم موفقیت نداشتن هدف مشخص، نوشته نشدن هدف ، رعایت نکردن گام های لازم برای رسیدن به این هدف از جمله آموزش مداوم و نگه داشتن ضمیر آگاه و ناخودآگاه خود بر روی اصول اساسی است .

تداوم این آموزش ها ، مطالعه گوش دادن و تکرار تمام فایل های صوتی و تصویری که براحتی میتواند در داخل کامپیوتر ،خودرو، و گوشی تلفن همراه شما جا گیرد ، میتواند شما را همچنان در مدار رو به جلوی موفقیت و ثروت آفرینی قرار دهد.

اگر برخی مطالب را قبلا خوانده اید شنیده اید اشکالی ندارد که آنها را نیز مجدد مرور کنید. در سمینار “علم بدست آوردن ثروت” به شما گفته میشود که ۶۶% درصد مطالبی که شما امروز در این سمینار یاد میگیرد تا فردا فراموش میکنید و بیش از ۹۰% آن را تا ماه آینده !

به همین منظور لطفا مطالب را روزانه در حدی که شما را خسته نکند و جلوی انجام کار دیگری را نگیرد مطالعه کنید و گوش دهید . شما قطعا خواهید فهمید چقدر زمان در روز را صرف کارهایی میکنید که ارزش خاصی ندارند واولیت زندگی شما نیستند .

ذهن های بیدار و افرادی که در گذشته سابقه کاسبی در بازار و یا هر نوع کسب و کار موفق و یا ناموفق داشته اند کاملا با خواندن هر جمله میتوانند آنرا در کار خود تجسم و برای آن مثال بزنند و در عالم واقعیت کاری خود بکار گیرند و تحلیل کنند.

برنامه آموزشی “۶ دقیقه تا موفقیت اثر باب پراکتور” که بیش از ۳۸۶ کلیپ آموزشی است را برای شما به صورت فایل تصویری زیرنویس شده آورده ایم .

 

۶Min to success

۶Min to success

مطالب بیان شده مخصوص کشور ایران است و بیشتر در کاسبی و فروشندگی کاربرد دارد و در هر کسب و کاری صدق نمی کند . تحلیل های آورده شده یا پیشنهاد های سرمایه گذاری (مانند سکه ، زمین و …)  که حول محور مدیریت استراتژیک خوانده می شود عمومیت و ثبات همیشگی ندارد .

اصل اول : اصل استاد و شاگردی در کاسبی

افراد موفق اصل استاد شاگردی را قبل از راه اندازی کسب و کار را رعایت میکنند . این اصل از نظر مجله ی موفقیت دوراهی در ایده پردازی و نوآوری های جدید ممکن است بی مفهوم و بلااستفاده باشد .

اصل اول هر کاری چیزی نیست جز روش سنتی استاد شاگردی نیست . شما باید شاگرد، کارآموز و دانشجوی بهترین کاسب ، استاد ، و هر شخص یا شرکت موفقی باشید . مدت شاگردی و کسب مهارت حداقل یک سال و تا ۴ سال هم میتواند به درازا بکشد .

چرا به طی دوره ی های آموزشی و شاگردی نیاز داریم ؟

دلایل موفقیت بهترین فروشندگان و پزشکان شهر شما چیست؟ دلایل شکست اکثر کسب و کارهای شهر و محله ی شما چیست؟ ساده ترین شغل چه شغلی است ؟

به شما قول میدهیم که سخت ترین کار همان کاری است که فکر میکنید آسان ترین شغل است . بعد از گذشت سالیان و از این شاخه به آن شاخه پریدن، خواهید فهمید ، هر کاری سختی های خودش رو دارد . ولی نحوه برخورد و رویایی با آن هست که شما رو موفق میکند .

برای آشنایی با این موضوع که چه کاری ارزش زحمت و سختی کشیدن دارد ؟ برای شناخت موقعیت شما که آیا در مسیر صحیحی قرار دارید ؟ و اینکه دو راهی پیش روی شما بن بست است یا شیبی که باید به سمت موفقیت طی شود، کتاب شیب را به شما توصیه می کنم . کتاب شیب در یک کلام کتابی کوچک ولی شیب کتابی فوق العاده است .

استاد شاگردی

استاد شاگردی

یادگیری راه نجات در هر کاری:

تنها راه نجات افراد موفق در هر کسب وکار فروش ، بازاریابی و روشهای جذب و نگهداری مشتری و روش ارائه خدمات و کالا است . افراد موفق اصل اول کسب علم و تجربه را رعایت کرده اند ولی از آموزش و مطالعه دست بر نداشته اند.

 

متخصص کسب و کارتان شوید :

حرفه ای باشید . جزئی نگر . شما حرفه ای شدن و جزئی نگری را در دوران شاگردی و کار آموزی می آموزید . با آموزش مداوم و نگاه هوشیارانه آن را در کسب و کار خودتان پیاده میکنید . این تخصص نیاز به صبر و تجربه دارد و با آموزش مداوم ایجاد میشود.

اصل دوم : درآمد و هزینه ! فرق بین بدهی و دارایی ؟ قوانین دخل و خرج . 

افراد موفق …

 • قوانین دخل و خرج را میدانند و یاد گرفته اند.
 • مفاهیم بدهی و دارایی را میدانند.
 • فرق بین بدهی و دارایی را میدانند.
 • این افراد تمرکز خودشون را بر روی ستون دارایی می گذارند .
 • از خرید لوازم اضافی منزل خودداری میکنند.
 • چشم و هم چشمی ندارند و لوازم اضافه ی خودشان رو به پول و سپس به دارایی مانند سکه … تبدیل میکنند.
 • تمیز و مرتب لباس میپوشند. ولی برند نمی پوشند و اهله خرید لباس اضافه نیستند تا زمانی که وقت آن برسد.
 • بر اصل قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود و اهمیت جمع آوری پول های کوچک اعتقاد دارند.
 • پول نقد اضافه با خود حمل نمی کنند . پول نقد آنها در حساب پس انداز کارت های بانکی قرار دارد ، که به سختی از آن خارج میشود .چرا که برای خرید دارایی ذخیره میشوند.
 • نحوه درصد % پس انداز از درآمدشان را برای رسیدن به دیوار آرزوها رعایت میکنند.
 • اگر بدهی دارند اول تمام بدهی، قرض ها ، قسط و وام های خود را به بانک ، دوست و آشنا تسویه میکنند . با این کار:

اول از همه اعتبار خودشان را بالا می برند و از فکر کردن به زمان پرداخت اونها آزاد میشوند. چون باور دارند وقتی هنوز بدهی یا طلبی از کسی دارند نمی توانند خوب تمرکز کنند و از کارهای دیگر نیز باز میمانند.

 

فرق بین بدهی و دارایی

بدهی و دارایی

 • افراد موفق نسیه کار نمیکنند .نسیه فروشی را فراموش کرده اند چرا که در گیر طلب مال خود می شوند و از ادامه کار باز میمانند. نسیه نمیفروشندچون قبلا با خودشان عهد کرده اند به دوست و آشنا توانایی نه گفتن را محترمانه بکار گیرند.
 • شصت درصد ۶۰%از کل درآمد بابت کل هزینه ها و ۴۰% بابت پس انداز است . که تحت هیچ شرایطی حق دست زدن ندارند و باید در اولین فرصت به دارایی مانند سکه تبدیل شود .
 • دارایی را با توجه به اندوخته میخرند . نوعی از دارایی را میخرند که موقتا در حال ارزان شدن است . !
 • به نوسانات سکه ، دلار ، ارز کاری ندارند . دارایی خود را در زمان سقوط قیمت میخرند و بدون توجه به نوسانات برای سالیان دورتر پس انداز میکنند. آنها کاری به برنامه های تلویزیونی ،اخبار و رکود ،سقوط اقتصادی ندارند و طبق برنامه پیش میروند.

پیشنهاد ما برای آشنایی اولیه با این مفاهیم دوره صوتی کتاب پولدار پولدار و پدر بی پول را می توانید دانلود و گوش دهید .

 

اولویت خرید دارایی از پس انداز :

نحوه خریدن دارایی باید بگونه ای باشد . که با میزان پس انداز و کار شما هماهنگ باشد . شما بهتر است پس انداز خود را در زمان ابتدایی بصورت سکه پس انداز کنید . همچنین در زمان ثروت به صورت زمین و خانه ….. چرا که در صورت خرید خانه و یا زمین ممکن است دست شما برای کارهای بعدی بسته شود . فرضا زمین شما سریع بفروش نرود. پس اولویت خرید دارایی، سکه طلا و یا محل کسب و کار شماست.

 

بدهی و دارایی

مفاهیم اولیه بدهی و دارایی

بدهی و دارایی چیست ؟

نمونه بدهی : وام ! ، وسایل منزل به خصوص تزئینی و غیر ضروری ، گوشی تلفن همراه ، خانه ی بزرگ ، اجاره مغازه و یا سالهای اول کسب کار ، طلای پوشیدنی ، انباشت پول در بانک ! .

نمونه دارایی : سکه ی طلا ، زمین ، مغازه ،کسب و کار فعلی شما ، یادتان باشد تورم ( و یا بازدهی ) مغازه و محل کسب از تورم خانه بیشتر است.


[ برای دیدن ادامه متن یا دریافت فایل وارد شوید و یا ثبت نام کنید! ]

پاسخ دهید