۶ گام موفقیت از دید ناپلئون هیل، بازسازی یک ذهن فسیل شده! فصل اول برنامه ی ۶ دقیقه تا موفقیت

ویدیو معرفی برنامه ی ۶ دقیقه تا موفقیت (۶ گام موفقیت)

۶ گام موفقیت و اولیه تبدیل آرزو به ثروت و بدست آوردن آنچه خواهان آن هستیم در کتاب ناپلئون هیل بیندیشید و ثروتمند شوید و برنامه “ ۶ دقیقه تا موفقیت ” آورده شده است .

گام اول موفقیت.

در ذهنتان میزان پولی را که آرزو دارید داشته باشید مشخص کنید. نگویید ” من پول فراوانی می خواهم.” بلکه میزان دقیق را مشخص کنید. ( دلایل انگیزشی برای این منظور وجود دارد)

گام دوم موفقیت.

تعیین کنید در ازای رسیدن به این مبلغ پول، قصد دارید چه چیزی بدهید و چه سخاوتی داشته باشید. یعنی میزان سخاوت مندی خود را مشخص کنید. شما نمی توانید همه چیز را برای خود بخواهید. باید از این دست بدهید تا از آن دست بگیرید. (“همه چیز در قبال هیچ چیز” نداریم)

گام سوم موفقیت.

تاریخ دقیقی برای رسیدن به مبلغ مورد نظر تان تعیین و یادداشت کنید.

(این تاریخ را می توانید بعداً تمدید کنید پس زیاد نگران این موضوع نباشید ).

گام چهارم موفقیت.

طرح و برنامه مشخصی برای دستیابی به مبلغ مورد نظرتان بریزید، و در یک آن ، آماده باشید یا نباشید، کارتان را عملاً شروع کنید و طرحتان را اجرا کنید.

گام پنجم موفقیت.

جمله واضح و روشنی بنویسید از مبلغ پولی که می خواهید بدست آورید یا هدفی که می خواهید به آن برسید و محدوه زمانی لازم برای دستیابی به آن مبلغ یا هدف را تعیین کنید، بنویسید در ازایش چه بخششی خواهید داشت، و بطور واضح نحوه به انجام رساندن طرح تان را تشریح کنید.

گام ششم موفقیت .

نوشته تان را با صدای بلند بخوانید، دوبار در روز، یک بار قبل از خواب شبانه، و یک بار بعد از بیداری صبح. همچنانکه این نوشته را با صدای بلند می خوانید، ببینید و احساس کنید و این باور را در خود ایجاد کنید که در آن موقعیت قرار دارید.

به نظر ابتدایی می رسد، ولی اگر با هر یک از دیگر طرحهای راهنمای پولدار شدن مقایسه کنید، دقیقاً همین گامها را مشاهده می کنید. آنها فقط با جار و جنجال و هیاهوی بیشتری همراه هستند.

 

 

کتاب هیل به ما یادآوری می کند یکی از تنها راههای رسیدن به ثروت یا دستیابی به هر موفقیتی که لزوما پول نیست این است که بدانیم اغلب اوقات احساسات و ذهنیات ما مانعی برای پیشرفت می باشد و کار ما این است که با یک برنامه ی مشخص بر این احساسات و ذهنیات نابجا غلبه کنیم. این کار ساده ولی به هیچ وجه آسان نیست .!

ویدیو معرفی برنامه ی ۶ دقیقه تا موفقیت

( ۶ گام موفقیت )

 

 

  • این برنامه شما را به هر چیزی که در زندگی تا کنون بدنبالش بودید هدایت میکند .
  • شما را به سطح بالاتری از فرکانس اندیشه و فکر میبرد تا ایده ها ی جدید را بیافرینید و یا اجرایی کنید تا شما را به یک سطح آزادی مالی برساند .
  • این یک رژیم ذهنی و تغذیه ذهنی طراحی شده است تا بخش برتر شخصیت شما را توسعه دهد بخشی از ذهن شما که قدرت اصلی شما از آن سرچشمه میگیرد شمارا قادر میکند تا با هر چالشی که تاکنون در زندگی پیش روی شما گذاشته مواجه شوید و به طور موفقیت آمیزی از آن خارج شوید .
  • در طی چند هفته ی اول شما شاهد پیشرفت و بهبود محسوس رفتار خود خواهید بود .
  • این برنامه توضیح میدهد چرا افراد زیرک برشکسته هستند و و چطور افرادی که حتی ممکن است خواندن و نوشتن نمیدانند مالک میلیون ها و میلیاردها  ثروت باشند .
  • ما مقید شده ایم که از بیرون به درون زندگی کنیم ولی افراد موفق آنها از درون به بیرون زندگی میکنند .
  • یک شخص تحصیل کرده کسی است که آنقدر استعداد فکریش را توسعه داده است که بدون آنکه به حریم شخص دیگری بخواهد تجاوز کند هر چیزی که بخواهد را بدست می آورد .
  • زمانی که همه ی ما روزانه در اختیار داریم یکسان است افراد موفق یک ثانیه بیشتر در زندگی نسبت به شما در اختیار ندارند تا با شکست مبارزه کنند شما با آن چه میکنید .
  • شما متعجب خواهید بود که برنامه شش دقیقه تا موفقیت چگونه کار میکند .
  • این یک برنامه روبه جلو و پیش رونده است اطلاعات داده شده به تدریج قدرتمند و قدرتمند تر میشوند ما در نهایت به چیزیکه فکر میکنیم تبدیل میشویم .

 

6 گام موفقیت از بیندیشید و ثروتمند شوید

 

بی شک هزاران کتاب درباره موفقیت مالی در قفسه کتابخانه ها وجود دارند، اما شاید هیچکدام بهتر از کتابی که در سال ۱۹۳۷ منتشر شد این مسائل را تشریح نکرده باشد. ناپلئون هیل، یکی از تاثیرگذارترین نویسندگان آن زمان ، با بیش از پانصد مرد موفق که این کشور (امریکا) تاکنون بخود دیده، مصاحبه کرده است ، تمام آنچه بدست آورد را در یک کتاب ۲۰۰ صفحه ای به نگارش درآورد و به نام “ بیندیشید و ثروتمند شوید ” منتشر نمود، که یکی از پرفروش ترین کتابهای کل دوران است .

هیچکدام از یافته های او نیاز به داشتن مهارتهای سخت و غیر قابل دسترس ندارد.

ناپلئون هیل می نویسد: ” با آرزو کردن ثروتمند نمی شوید، اما چیزی که شما را پولدار می کند اشتیاق و میل شدید به پولدار شدن و تفکر دائمی به آن است و سپس برنامه ریزی راه و روشی برای پولدار شدن. در نهایت پیگیری این برنامه با حداکثر پشتکار طوری که شکست برایش بی معنی باشد و شکست را به چشم پله ای برای ترقی بنگرد. “

پکیج آموزشی ۶ دقیقه تا موفقیت اثر باب پراکتور بوده که شامل بیش از ۳۸۶ ویدیو آموزشی برای تمرین روزانه ذهن شماست . که بر اساس همین کتاب و تجربیات باب پراکتور صورت گرفته است . شما میتوانید گام های عملی برای اجرای اهداف خود را بر مبنای همین کتاب و پکیج دنبال کنید .

سرفصل ویدیو های آموزشی برنامه ی موفقیت “۶ دقیقه تا موفقیت+ ۴ فایل ویدیویی مقدمه و معرفی مفاهیم اولیه این برنامه آموزشی تصویری موفقیت .

ویدیو های آموزشی برنامه ی موفقیت "۶ دقیقه تا موفقیت"

درس ۱ : ویدیوی شماره ۱ که همان معرفی دوره ی آموزشی است.
درس ۲ : از چه چیزی الهام و انگیزه میگیرید؟ از چه چیزی خوشتان می آید؟
درس ۳ : گام اول موفقیت . 
درس ۴ : گام دوم موفقیت . 
درس ۵ : گام سوم موفقیت .
درس ۶ : گام چهارم موفقیت .
درس ۷ : گام پنجم موفقیت .
درس ۸ : گام ششم موفقیت .
درس ۹ : معرفی هفت عادت و حس منفی کشنده .
درس ۱۰ : معرفی هفت عادت و حس مثبت که باید با آن زندگی کنید .
درس ۱۱ : رهایی از خشم علت خشم .
درس ۱۲ : رهایی از حسادت علت حسادت .
درس۱۳ : رهایی از نفرت و تنفر .
درس ۱۴ : رهایی از انتقام و کینه .
درس ۱۵ : رهایی از حرص و طمع .
درس ۱۶ : رهایی از خرافات و موهومات ارثی ، قدیمی ،خانوادگی ، .. .
درس ۱۷ : رهایی از خشم و یا عصبانیت .
درس ۱۸ : تعریف آرزو و خواسته – آرزو کردن .
درس ۱۹ : تعریف ایمان و باور واقعی .
درس ۲۰ : تعریف عشق – عشق چیست –عشق به یک ایده .
درس ۲۱ : آمیزش جنسی سالم .
درس ۲۲ : پیدا کردن علاقه شما – فرق شور،اشتیاق و علاقه با هیجان و یا همان جو زدگی .
درس ۲۳ : خیال پردازی  و رویا پردازی .
درس ۲۴ : امید .
درس ۲۵ : عضلات ذهنی روحی شما .
درس ۲۶ : ادراک چرا ما فکر میکنیم قادر به انجام برخی کارها نیستیم .
درس ۲۷ : آرزو و اراده – اراده و تمرکز با هم در ارتباط هستند .
درس ۲۸ : عقل و خرد ،دلایل استدلالی چگونه کارها را به نحوه بهتری انجام دهیم-چگونه بیاندیشیم –فکر و اندیشه چیست ؟
درس ۲۹ : تصویر سازی ذهنی .
درس ۳۰ : بصیرت -عامل بصری .
درس ۳۱ : حافظه .

 

جهت خرید محصول به این صـفـحــه مراجعه کنید

ویدیو درس های فصل اول برنامه

پاسخ دهید