کلیپ های انگیزشی، بررسی یک ماجرا به نام کلیپ انگیزشی موفقیت. فصل چهارم ۶ دقیقه تا موفقیت

آیا ما بجای کلیپ های انگیزشی گوناگون به سریال انگیزشی فارسی (فارسی شده)

کلیپ های انگیزشی، بررسی یک ماجرا به نام کلیپ های انگیزشی موفقیت ، قسمت دوم. پیش تر گفتیم این مطالب و برنامه ها همگی میتوانند روحیه بخش، الهام برانگیز و عالی باشند ولی اگر با چیزی همراه میشدند. چیزی که برنامه های انگیزشی برای تکمیل شدن نیاز دارند دقیقا همان چیزی است که شما برای موفقیت نیاز دارید. مداومت و ممارست، عشق و علاقه ی سوزان به موفقیت.

پس آیا ما بجای کلیپ های انگیزشی گوناگون به سریال انگیزشی فارسی (فارسی شده) نیاز داریم ؟

 

عموما افراد وقتی وارد تغییر و تحول می شوند درسنین جوانی هستند و یا ناکامی های فراوانی را پشت سر گذاشته اند، اگر چه محدویت سنی وجود ندارد. غالب این افراد بین ۲۰ تا ۴۰ سال سن دارند. یعنی در ذهن ناخودآگاه خود یک عادت ۲۰ تا ۴۰ ساله را یدک می کشند. دقیقا مانند یک سیستم عامل که به مرور زمان مجموعه ای برنامه ی جانبی بر روی آن ضبط و اضافه شده است. خبر بد این است که برنامه به سختی بروزرسانی ها را قبول میکند!. پس شما نمی توانید یکباره آن را مانند درایو سخت افزاری فرمت کنید و فرضا ویندوز ۱۰ نصب کنید.

تنها راه تغییر نتایج شما : تغییر رفتار ، عادت ها ، طرز تفکر و ذهنیت شماست.
تنها راه تغییر این عادت ها و ذهنیت ها، تغییر ذهن ناخودآگاه شماست.

تنها راه تغییر ذهن ناخودآگاه طی یک روند تدریجی با یکسری مطالب کنترل شده (لازم، ضروری و مناسب) در دوزهای مناسب بصورت روزانه و تکرار گاه به گاه آن ها است.

 

کلاه برداری به نام سریال و کلیپ انگیزشی

 

شما برای موفقیت ناچار هستید این برنامه ها را پاک کنید. تغییر سخت است. تغییر سبب ایجاد مقاومت و سر سختی در افراد میشوند . تغییر یعنی یادگیری چیزهای نو، قبول تغییرات به جهت کنترل تغییرات، و اگر این کار را به خوبی انجام ندهید این تغییرات هستند که شما را کنترل میکنند .

نقل قولی ماندگار از اریک هافر به یادگار مانده است. در یکی از درس ها ی برنامه ی ۶ دقیقه تا موفقیت به صحبت وی اشاره شده است. او گفت : افرادی که همواره آموزش می بینند (دانش-آموزان)، یعنی در تمام مرحل زندگی دانش آموز و دانشجو باقی می مانند زمین را به ارث می برند و صاحبان اصلی زمین هستند ولی آنها که صرفا در دوره ای آموزش دیده اند و به قول و روایت اشتباهی فارغ التحصیل خوانده می شوند تنها با ابزارهایی از دانش و آگاهی به زیبایی مجهز شده اند (مثلا مدرک فارغ التحصیلی) که ممکن است برای دنیایی که اکنون تغییر کرده کارایی ندارد.

 

کلیپ های انگیزشی اریک هافر دوراهی 6 دقیقه تا موفقیت

 

به راستی او را درست می گفت . شما یا در حال یادگیری چیزی هستید یا شما هیچ کاری انجام نمی دهید . اینجا یک دوراهی نیست . انتخاب دیگری نیز نیست .

چیزی که عموما این انگیزش ها اصلا با خود همراه ندارند آموزش صحیح و مداوم است . همه ی ما روزهای بالا و پایینی را تجربه کرده ایم. یک روز پر انرژی ویک روز کم انرژی هستیم. این همان قانون ریتم ، وزن و آهنگ است که در یکی از درسهای برنامه ی ” ۶ دقیقه تا موفقیت ” درباره ی آن صحبت شده است. این برنامه ها ی انگیزشی در روزهای سقوط ما مایه ی حیات هستند ولی نباید همیشه از آنها استفاده کرد.

نتیجه و خروجی استفاده ی تنها از “کلیپ های انگیزشی و سریال های انگیزشی” صفر است .

چرا کلیپ های انگیزشی و سریال های انگیزشی اعتیاد آورند ؟

 

اول میزان جستجوی افراد و علاقه ی آن ها به این مطالب نشان از جذابیت آنها دارد.

دوم اینکه جدا نیرو بخش ، انگیزشی و انرژی بخش هستند و ازاین جهت عالی هستند.

ولی اگر این برنامه را در کانال های تلگرام و پیج ها ی اینستاگرام می بینید و بعد ادامه ی یک جوک یا طرز نگهداری آبلیمو را در همان جا مشاهده می کنید معلوم است که شما انگیزش گرفتا اید نه کاری فوق العاده بکنید . خیـــر بلکه همان مسیر غلط قبلی را با انرژی بیشتری طی کنید. شاید انگیزش گرفته اید که امروز خانه نباشید و با دوستان پوکی به قلیان بزنید ؟ انشاء ا… از فردا صبح کار خود را شروع می کنید ؟ امروز دیگر روز آخر است . زهی خیال باطل . شما این برنامه ها را دنبال می کنید و نتیجه نمی گیرید، تبریک میگویم : شما معتاد شده اید؟!.

حال برخی آنقدر خراب است که عبارت ” انگیزشی ترین کلیپ دنیا ” وضعیت جستجوی خوبی در گوگل دارد . یعنی برخی بدنبال بالاترین دوز ممکن از یک ماده ی مخدر هستند ! .

 

آیا ما بجای کلیپ های انگیزشی گوناگون به سریال انگیزشی فارسی (فارسی شده)

 

اصل ماجرا چیز دیگری است ؟! ایجاد افسردگی و حس سرخوردگی که بعد از یک انگیزش هیجانی به شما دست می دهد بسیار می تواند  قوی باشد . شما انرژی گرفته اید ولی شما نمی توانید حرکت کنید . شرایط پیرامونی تغییر نمی کند و شما همان جا گیر افتاده اید ؟ چون شما نمی توانید آنچه که پیرامون شماست را به خوبی ببینید ! شما به یک تمرین طولانی مدت برای تغییر ضمیر ناخودآگاه نیاز دارید شما باید خودتان را تغییر دهید.

 

پس اگر به این برنامه ها علاقه مند هستید ادامه دهید خیلی عالی هستند. ولی این را بدانید آموزش مداوم و حرکت شما با یک برنامه ی درست با چند ۱۰۰ کلیپ انگیزشی قابل مقایسه نیست.

 

این انگیزش در نهایت باید از جایی از دورن خود شما سرچشمه بگیرد. اگر اشتباه نکرده باشم در کتاب “تو همان می شوی که می اندیشی”جیمز آلن می گوید : شخصی قوی نمی تواند به شخص ضعیف و یا ضعیف تر کمکی بکند مادامی که او نخواهد این کمک را از شما دریافت کند. نیرو باید از درون خود او سرچشمه بگیرد . ابتدا شخص ضعیف تر باید آمادگی اولیه و تمایل به دریافت کمک را باید داشته باشد . کمی به آن فکر کنید.

 

سرفصل ویدیو های آموزشی برنامه ی موفقیت “۶ دقیقه تا موفقیت”  فصل چهارم .

درس ۹۴ : اندازه گیری موفقیت .
درس ۹۵ : تفکر مثبت ۳٫
درس ۹۶ : ارتباطات . 
درس ۹۷ : تفکر مثبت ۴ . 
درس ۹۸ : هیچگاه دیر نیست .
درس ۹۹ : کتاب ها .

درس ۱۰۰ : داوینچی .

درس ۱۰۱ : نگاه به گذشته .
درس ۱۰۲ : پیشنهاد به موقع .
درس ۱۰۳ : یک رهبر عالی .
درس ۱۰۴ :  کارت هدف .
درس ۱۰۵ : چگونه ما مسائل را هدایت می کنیم .
درس ۱۰۶ : حافظه .
درس ۱۰۷ : ارتباط از طریق سپاسگذاری .
درس ۱۰۸ : افکار و اهداف .
درس ۱۰۹ : اندیشیدن .
درس ۱۱۰ : آرامش ذهن .
درس ۱۱۱ : تلاش ، نتایج و چشم انداز .
درس ۱۱۲ : بدست آوردن و نگاه داشتن افتخار.
درس ۱۱۳ : موضوع پول نیست .
درس۱۱۴ : سه C .
درس ۱۱۵ : پول یک ایده است .
درس ۱۱۶ : متمایز ها .
درس ۱۱۷ : شما به چه فکر می کنید.
درس ۱۱۸ : شما باید هدفی داشته باشید .
درس ۱۱۹ : طارق بن زیاد .
درس ۱۲۰ : بحران های پیشرفته .
درس ۱۲۱ : شکست .
درس ۱۲۲ : اشتباهات و شکست ها .
درس ۱۲۳ : موفقیت .
درس ۱۲۴ : ایده های بزرگ .

 

جهت خرید محصول به این صـفـحــه مراجعه کنید

 

ویدیو درس های فصل پنجم برنامه

2 comments

 • اخبار سلامت

  اخبار جهانی ، بهترین و جامعترین سیستم جمع آوری خبر فارسی و قویترین موتور
  جستجوی خبر و جستجوگر هوشمند خبر
  اخبار جهان ، با ما از همه چیز باخبر شوید
  ، اخبار جهانی

  • دوره ی گرفتن بک لینک Back link با این تکنیک و نظرات اسپم گذشته است. بهترین است کمی آموزش ببینید.
   متاسفانه به دلایلی ما سئو آموزش نمی دهیم. ولی اگر قرار باشد بک لینک درست کنیم به روش های اصولی و بهتری این کار را بلدیم.
   لازم شد بگم سه نوع بک لینک وجود دارد:
   بک لینک سفید (ناشی از سئو کلاه سفید)
   بک لینک سیاه (ناشی از سئو کلاه سیاه)
   بک لینک خاکستری (ناشی از سئو میانی سیاه غیر مستقیم که خاکستری نامیده میشود)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *