علم بدست آوردن ثروت ، سمینار علم بدست آوردن ثروت اثر باب پراکتور

سمینار علم بدست آوردن ثروت

سمینار علم بدست آوردن ثروت اثر باب پراکتور اینقدر خوب است ، که توسط یکی از اساتید مطرح جناب آقای جلال مقامی دوبله شده است .

سمیناری به دور از کلی گویی و پر از حرف های واقعی بدون ایجاد حس توهم و کاملا منطقی است .

سمینار علم بدست آورن ثروت بدست کسی ارائه شده است که خود دقیقا همین مراحل را اجرا کرده است و تا سن ۲۶ سالگی چیزی نداشته است جز بدهی و قرض . درآمدی کمتر از هزینه ها و یک کار که از آن متنفر بوده  است .

 

علم بدست آوردن ثروت

سمینار صوتی علم بدست آوردن ثروت بصورت دوبله فارسی

باب پراکتور در سمینار علم بدست آوردن ثروت چه میگوید :

 • به طور عمومی شخص تحصیل کرده به کسی گفته نمی شود که T دانش عمومی و یا تخصصی خیلی زیادی داشته باشد . بلکه شخص تحصیل کرده کسی است T که آنقدر توانایی ذهنی خود را بالابرده که میتواند بدون تجاوز به حقوق دیگران T هر چه را که اراده کند بدست آورد.
 • اگر تصویری از ذهن خود نداشته باشید هیچ وقت سلامت و موفق نخواهید شد !
 • شما به چیزی که در ذهن دارید تبدیل میشود .
 • اکثر مردم اگر فکر میکردند ، کاری که در حال انجامش هستند را انجام نمی دادند . همچنین حرفهایی را که میزنند دیگه نمی زدند.

 

ذهن شما مغز شما نیست ذهن با مغز متفاوت است !؟

 

 • ما میتوانیم ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنیم . آیا میدانستید ذهن شما چیست ؟
 • یادتان باشد ذهن ناخودآگاه ما توانایی اندیشیدن و رد کردن چیزی ندارد و هر چیزی که شما بخواهید را میپذیرد . شما باید ذهن خود را تغذیه کنید . این ذهن آگاه است که میتواند بیاندیشید ، قبول یا رد کند .
 • آیا میدانستید ۶۶% مطالبی که از این سمینار یاد میگیرید تا فردای آنروز فراموش خواهید کرد . همچنین ۹۲% آنرا تا ماه آینده فراموش می کنید . علت مطالعه هر روزه و گوش دادن برخی از محتویات این سمینار و درس های مشابه نیز هم همین است .
 • هدف شما باید جامع ،کامل و بزرگ باشد . اهداف نباید روی هم انباشته شود و همین طور پول . شما باید پول خود را بکار بگیرید . شما باید عادت کنید که به سمت موفقیت عمل کنید ولی شما به زودی اهداف و برنامه خود را فراموش میکنید.  شما باید بتوانید با ریسک به اهدافتان برسید با حاشیه امنیت راه بجایی نخواهید برد.

 

تفاوت افراد پولدار با افراد بی پول ؟

با گوش دادن هروز به این مطالب در نهایت میتوانید به آنها عمل کنید و وارد مغزتان کنید تا داخل ذهنتان شود .

ثروتمندان برای بدست آوردن موفقیت و ثروت هر روز مطالعه کنند . حتی اگر سواد دانشگاهی نداشته باشند. آنها هر روز یاد میگیرند.

تنها تفاوت افرا پولدار با شما این است که آنها ایده ای در ذهن ساختند و سپس آن را اجرایی کردند.

مردم با تغییرات مخالفت نمیکنند بلکه با تغییر خودشان مخالفت میکنند.

 

audiobooks

audiobooks

 

جهت خرید محصول به این صـفـحــه مراجعه کنید

7 comments

 • سلام لینکی برای دانلود وجود ندارد

 • سلام بله وجود ندارد!
  بلکه به ایمیل شما ارسال میگردد مجددا بررسی گردید تمام ایمیل ها حاوی لینک دانلود به ایمیل ارسال می شود و صحیح بودند لطفا دقت بفرمایید .

  لینک دانلود نمایش داده نمی شود بلکه لینک دانلود کد شده ای به ایمیل شما ارسال میگردد که اگر در مرورگر خود کپی پیست نمایید و اجرا نمایید در نهایت همان لینک دانلود خواهد بود

 • آرش عسکری

  سلام من دانلود کردم تصویری وزبان اصلی اومده ک!!
  کل شارژمم خورد،فایل صوتیشو برام بفرستین لطف
  زبان اصلیش به چه دردم میخوره آخه؟؟؟؟

  • شما کمی عجول هستید اگر با دقت نگاه کنید سه باکس برای دریافت لینک های دانلود وجود دارد ولی هر کدام برای نسخه ی مخصوص خودش
   اولین باکس تمام فایل های صوتی به صورت مجزا تفکیک شده
   دومین باکس تمام فایل های صوتی به صورت یکجا یعنی اسپلیت نشده
   سومین باکس که شما احتمالا دانلود کردید طبق توضیحات به صورت تصویری و به زبان اصلی

   می بینید همه چیز هست کمی عجله کردید

 • آرش عسکری

  به خدانامردیه اینجوری به دروغ نوشتین دانلودفایل صوتی
  خیلی زشته این کارتون پس فایل صوتیش کو؟؟؟؟؟؟

 • این فایل ها مدتی برای دانلود رایگان به عنوان هدیه قرار داده شده بود و آنقدر کپی شد که واقعا ما شرمنده شدیم. دقیقا مانند بار هندوانه، پرتقال و ماهی که وسط جاده چپ می کنه و بسیاری صرفا جهت کمک نه چیز دیگری دور ماشین جمع می شن!

  البته قبول دارم که آن مدت رایگان بود و هر کسی هم منتشر کرده حق کسی را ضایع نکرده و محصول عملا صاحبی نداشت .البته من آن را خریده بودم!. البته این اولین و آخرین بار بود و تمام محصولات سایت حاصل فعالیت شخصی خودم است. و دیگر چیزی مشابه در سایت نیست یا اگر باشد بازتولید خود سایت مجله موفقیت دوراهی است.

پاسخ دهید