۶ دقیقه تا موفقیت – باب پراکتور

کسب نتایجی فوق العاده با هزینه ای روزانه کمتر از یک فنجان قهوه!


تنها با 6 دقیقه تمرین در روز

500000 تومان – بزن بریم

آیا شما آنقدر مشغولیت دارید که نمی توانید، یک زندگی لذت بخش و معنادار سرشار از موفقیت داشته باشید!

 حقیقت این است که شما هر روز و هر روز، یک کار مشخص و روتین را انجام میدهید، پس در واقع شما در حال پیشرفت نیستید. شما نتایج یکسانی را سالی پس از سال دیگر دریافت می کنید یا اگر خوش بین باشیم کمی بهتر؛ البته اگر تا اندازه ای پیشرفت کرده باشید .

 اگر شما واقعا خواستار دریافت و دستیابی به تمایلات و آرزوهای قلبی خود هستید ، قطعا، تنها کار اضافه به شما کمکی نمی کند . ولی تغییر ذهنیت قدیمی شما و تبدیل و ایجاد یکسری عادت های موثر حتما اثر گذار است .

کوتاهی مدت هر قسمت و تداوم آموزشی این برنامه است، که سبب نتایج پایدار می شود


اینگونه تصور کنید که یکسری گام های عملی و الهام بخش موفقیت را روزانه انجام میدهید.

گام هایی آزمایش و ثابت شده که به شما اجازه می دهد...

  • درآمد بیشتری داشته باشید .
  • روابط موفق و موثری برقرار کنید.
  • کسب و کاری به شدت موفق را به مرور زمان شروع کنید.
  • حتی به وزن دلخواه خود برسید چرا که این برنامه درباره ی تصمیم گیری ، برنامه ریزی، هدف گذاری و انجام بهینه ی کارهاست .
  • و در پایان یک زندگی سالم، شاد و پربارتر داشته باشید.

باب پراکتور به شما آموزش می دهد، موفقیت هایی همیشگی کسب کنید

باب پراکتور بعد از 9سال تحقیق، 52 سال مطالعه و آموزش و مشاوره در بزرگترین شرکت های جهان، قهرمانان المپیک و ... به شما ثابت می کند که برای موفقیت پایدار باید شما پارادایم را تغییر دهید.

BOB PROCTOR

افراد بی شماری کتاب "بیندیشید و ثروتمند" شوید را خوانده، ولی زندگی آن ها ذره ای تغییر نکرده است


افراد بی شماری به مانند شما این وضعیت را دارند.


درباره ی باب پراکتور

باب پراکتور پیش رو ترین و نویسنده ی مطرح در حوزه توسعه و پیشرفت شخصی و حرفه ای برای حدود 57 سال است .

وقتی صحبت از پدر علم توسعه ی شخصی و تسلط بر ذهن می شود از او به عنوان بهترین در جهان یاد می شود .

تمام بسته های آموزشی که به عنوان هر نوع راز موفقیت و میلیاردی با هر عنوان مدرس ایرانی بفروش می رسد تنها جمع آوری و کپی های ناقص از آموزش های مختلف هستند که به شکل ناکارآمدی در کنار یکدیگر درآمده اند و با قیمت میلیونی بفروش می رسند.

باب پراکتور به شما روش های درآمد زایی یا ایده نمی فروشد، او به شما آموزش میدهد تا خودتان بفهمید چه چیزی برای شما بهترین است و چگونه در این مسیر حرکت کنید الباقی هر مسیری که انتخاب می کنید با شماست و هیچ بسته ی آموزشی چند میلیونی دیگر در جهان تا این حد آنالیز شده، کلاسیک و موثر به شما کمک نخواهد کرد.

اگر احتمالا این سئوال شماست که چطور چنین چیزی ممکن است ؟! برای روشن شدن موضوع مثالی می زنیم .

نگاهی به تصویر این ظرف که تا نیمه با آب رنگی پر شده است، بیندازید. یک شیر آب در بالای این ظرف قرار دارد که هر ۳۰ ثانیه فقط یک قطره داخل ظرف می چکد .

بنظر شما با گذشت زمان چه تغییری برروی آب داخل ظرف رخ می دهد ؟

با گذشت زمان آب داخل ظرف روشن و زلال تر می شود . اگر چه در ابتدا این تغییرات قابل مشاهده نیست و کمی زمان بر است؛ ولی واقعیت این است در نهایت زمانی محتویات داخل این ظرف کاملا زلال خواهد شد.

این ها همگی بر اساس قانون های طبیعی است.

دقیقا همان کاری که برنامه ی ۶ دقیقه تا موفقیت قرار است با ذهن شما انجام دهد. این یک برنامه ی استوار بر اساس تکرار فاصله دار و زمان بندی شده است که شما را از درون می سازد. 

کاری که تا کنون احتمالا هیچ برنامه ای نتوانسته با شما انجام دهد .

یک زندگی شادتر، بهتر در بدنی سالم تر با آرامش بیشتر و درآمد رو به رشد ؟

بیایید برای لحظاتی از آن فهرست کارهایی که برای امروز دارید، دست بردارید و به ذهن خود اجازه ی رویاپردازی دهید، برای لحظاتی زندگی رویایی خود را تصور کنید ؟ ( چنانچه هنوز یک تصویر ذهنی از آن ندارید احتمال رسیدن به آن نزدیک به صفر است ) . چگونه می خواهید زندگی کنید؟

  آن کدام زندگی است که احساس بهتری دارید و در آن شادتر هستید. اگر قصد دستیابی به چیزی دارید که واقعا می خواهید نه صرفا یک احساس گذرا، 6 دقیقه تا موفقیت یک روند قدرتمند برای کمک به شما، به جهت ساخت ایده ها و ساخت یک برنامه ی مشخص برای دستیابی به آن ....بدون انجام کارهای طاقت فرسا است.

6 دقیقه تا موفقیت بر اساس تجربه ی بیش از 50 ساله ی باب پراکتور از تحقیق پیرامون این موضوع است که چه چیزهایی افراد را از موفقیت بازمیدارد، است.

بعد از دهه ها مطالعه، پاسخ واضح بود : پارادایم ذهنی شخص -ایده هایی که در ضمیرناخودآگاه فرد ثابت شده اند- تعیین میکند که آیا این افراد به سبب پارادایم (که مجموعه ای از عادت ها است و) کنترل رفتار را در دست دارد، موفق می شوند یا خیر.

هر زمان افراد عادت های خود را تغییر دهند، نتایج آنها نیز تغییر می کند. مشکل اینجاست که پارادایم قصد تغییر ندارد.

پس این کار برای اینکه به تنهایی خود انجام دهید خیلی مشکل است.

فقط با 6 دقیقه در روز، این روند می تواند گام به گام (قطره به قطره) پارادایم شما را تغییر دهد. به محض تغییر در پارادایم، به همان میزان نتایج شما در زندگی تغییر خواهد کرد.

play

مدرس  و ابداع کننده ی  برنامه و مفهومی به نام  "پارادایم شیفت"


درباره ی باب پراکتور دوباره بخوانید

باب پراکتور پیش رو ترین و نویسنده ی مطرح در حوزه توسعه و پیشرفت شخصی و حرفه ای برای حدود ۵۰ سال است . 

وقتی صحبت از پدر علم توسعه ی شخصی و تسلط بر ذهن می شود از او به عنوان بهترین در جهان یاد می شود .

تمام بسته های آموزشی که به عنوان هر نوع راز موفقیت و میلیاردی با هر عنوان مدرس ایرانی بفروش می رسد تنها جمع آوری و کپی های ناقص از آموزش های مختلف هستند که به شکل ناکارآمدی در کنار یکدیگر درآمده اند و با قیمت میلیونی بفروش می رسند.

باب پراکتور به شما روش های درآمد زایی یا ایده نمی فروشد، او به شما آموزش میدهد تا خودتان بفهمید چه چیزی برای شما بهترین است و چگونه در این مسیر حرکت کنید الباقی هر مسیری که انتخاب می کنید با شماست و هیچ بسته ی آموزشی چند میلیونی دیگر در جهان تا این حد آنالیز شده، کلاسیک و موثر به شما کمک نخواهد کرد.


۶ دقیقه تا موفقیت چگونه به من کمک میکند 

هدف

هدف

با هدف شروع کنید .

برای موفقیت شما باید در حال حرکت به سمت چیزی باشید، یک ایده ی ارزشمند

انگیزش

انگیزش

دریافت روزانه مقداری از آگاهی، الهام و انگیزش .

شما هر روز صبح یک ویدیو از طرف باب پراکتور در خصوص قانون های جهان، پول، سلامتی، روابط فردی، اجتماعی... و هر چیزی که به شما برای لذت بردن از موفقیت بزرگی که می توانید در زندگی کسب کنید، مشاهده می کنید. این ویدیو ها همراه با یک تمرین کوتاه است تا شما را وارد عمل کند و عادت های شما را تغییر و بهبود دهد و شما را به سمت اهداف هدایت کند. شما ضامن و متعهد به اجرای دقیق الگو و روش پیشنهادی اجرای این برنامه هستید .

آموزش

آموزش

توانایی های خود را بهتر کنید .

هدف این برنامه کمک به شما برای عمل کردن و فکر کردن متفاوت است. این یک برنامه ی عملی است .

پرورش عادت های "موثر" قابل قیمت گذاری نیست

موفقیت، نتیجه ی مستقیم خواسته ها و عادت هایی است که سبب حرکت شما به سمت اهداف شما می گردد.

اگر خواهان بهبود هر بخشی، از زندگیِ خود را دارید، 6 دقیقه تا موفقیت برآورده کننده ی نیازهای اطلاعاتی و الهام بخشِ شما به صورت روزانه، به منظور توسعه ی عادت هایی است؛ که سازنده ی نتایجی می باشد که شما به دنبال آن هستید.

این روندی است که سبب می گردد شما قوانین موفقیت شخصی خود را تغییر و باز ارزیابی کنید.

این روندی است که سبب چیرگی شما بر ترس، ناامیدی و بی تفاوتی میگردد.

این روندی است که نتایجی پایدار را برای شما رقم می زند.

این برنامه پاداش بزرگی برای کسانی است که تصمیم و تعهدی دارند و به بدنبال یک روش عملی و ساده هستند. این برنامه متعهد است هر چه بیشتر توانمندی ها ی شما را آشکار کند و شما در دستیابی به پتانسیل های بیشتر خودتان یاری رساند.

تصور کنید جایی باشد تا به تمام سئوالات زندگی شما پاسخ دهد.

تصور کنید که رویاهای شما بدون اینکه تمام وقت و عمر خود را صرف آن کنید به حقیقت پیوسته باشد.

تصور کنید زندگی شما 30 روز بعد از یادگیری از بهترین آموزگار جهان در موضوع پتانسیل بشری و موفقیت، هر روز چگونه خواهد بود.

تصور کنید هر روز را با درس هایی الهام بخش، انگیزشی و برانگیخته کننده ی ذهن شروع کنید.

تصور کنید که به تنهایی در حال دستیابی به اهداف خود بدون تقلای شدید برای رشد هستید.

نیازی نیست بیش از این تصور کنید

شما می توانید همین امروز به این برنامه ملحق شوید و آن زندگی که همیشه رویای آن را داشتید به آسانی و لذت شروع کنید

بیش از ۴۷,۶۸۴ نفر به مانند شما از این برنامه استفاده کرده اند
تا موفق شوند و عاشق آن شدند

موفقیت روزانهِ شما


اگر خواهان بهبود کیفیت زندگی خودتان هستید، ولی زمان خیلی زیادی برای کار بر روی آن ندارید؛ این یک برنامه ی عالی برای شماست.

هر روز صبح شما با یک ویدیو برنامه ی جدید با موضوعاتی از قوانین گرفته تا جهان، پول، سلامت، روابط و بسیاری دیگر روبرو خواهید شد.

شما به شکل رضایت بخشی از اینکه چقدر این ویدیو های روزانه به طور کلی دقیقا همان پیام های مورد نیاز شما برای شنیدن است سوپرایز خواهید شد و می بنید که آنها شما را از گرفتاری ها می رهاند و به سمت اهداف هدایت میکند.

تمام آنچه شما نیاز دارید فقط 6 دقیقه در روز برای استفاده از مزایای تجربه ای فوق العاده است که به شما زمان بیشتری برای لذت بردن از زندگی موفق فزآینده خود می دهد.

باب پراکتور


باب پراکتور  مرد شماره یک در حوزه توسعه و پیشرفت شخصی و حرفه ای برای بیش از ۵۰ سال است .

او عمر خویش را صرف کمک به جهانی از افراد برای فهمیدن و عمل کردن بر اساس پتانسیل عظیمی که خود در وجودشان دارند کرده است.

وقتی صحبت از پدر علم توسعه ی شخصی می شود به طور گسترده ای از او یاد می شود و هنگامی صحبتِ تسلط بر ذهن می شود از او به عنوان بهترین در جهان یاد می شود .


سندی گلگر


بعد از ملاقات با باب پراکتور "سندی" به عنوان یک وکیل خوشنام، برنامه ی "تفکر منجر به نتیجه" را ساخت -قوی ترین برنامه ی یکپارچه ی تحول شخصیتی در نوع خودش.

سندی اکنون موسس، رییس و مدیر عامل موسسه ی پراکتور-گلگر است. او یک زن نابغه و متخصص دارای چشم انداز است که متعهد به افزایش سطح آگاهی هوشمندانه ی افراد در سرتاسر جهان است .

6 دقیقه تا موفقیت کمک میکند تا افراد در تمام سطوح رشد کنند، خودشان را با طبیعت همیشه  در حال تغییر این جهان وفق دهند . . . و از همه بیشتر نتایجی خلق کنند که ماندگار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید