کسب درآمد در خانه ؛ راه های کسب درآمد در خانه و کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد در خانه به علت شرایط گوناگون نظیر عدم تمایل یا وقت کافی برای یک کار دائم یا عدم انعطاف زمان آغاز و پایان کار و مشکلات رفت و آمد امروز بیش از گذشته مورد توجه است. استفاده از اینترنت و بسترهای وابسته به اینترنت کسب درآمد اینترنتی را بیش از پیش مورد توجه قرار داده است.

کسب درآمد اینترنتی یا همان کسب و کار اینترنتی :

راه های کسب درآمد از طریق اینترنت یا ( کسب و کار اینترنتی )

 

کسب درآمد از طریق تولید محتوا
  • روش اول : تولید محصولات دیجیتالی – دانلودی
  • روش دوم : عضویت پولی
  • روش سوم : تبلیغات (ایده ی منسوخ و اشتباه قدیمی برای شروع و تاسیس وب سایت)
  • روش چهارم :کپی رایتینگ
کسب درآمد از طریق آزاد کاری
کسب درآمد از طریق تبلیغات
کسب درآمد از طریق فروش محصولات فیزیکی
کسب درآمد از طریق فروش محصولات دیجیتالی
کسب درآمد از طریق تلگرام
کسب درآمد از طریق اینستاگرام

 

کسب درآمد اینترنتی

 

روش های زیادی برای کسب درآمد در اینترنت وجود دارد. هدف مجله موفقیت دوراهی ارائه بهترین گلچین های آموزش های موفقیت و همچنین پرداخت به حوزه ی بازاریابی و فروش یعنی هر آنچه برای موفقتی نیاز است می باشد. این بخش صرفا به عنوان مقدمه ای برای درسی چند قسمتی و جدید با عنوان بازاریابی و فروش مستقیم آورده شده است که ویدیوی اولیه ی آن در انتهای این پست آورده شده است. در روزهای آینده آموزش های ویدیویی بیشتر از این مدرس ترجمه و نسخه ی فارسی فارغ از روش های کسب درآمد یا کسب و کار اینترنتی قرار داده خواهد شد.

 

ما اینجا فقط دو روش کسب درآمد ازاینترنت توسط دو شبکه ی اجتماعی ایستاگرام و تلگرام کمی بازبینی میکنیم.

چگونه از تلگرام کسب درآمد داشته باشیم

تلگرام لقب پرطرفدارترین شبکه ارتباط مردم ایران را از آن خود کرده است. یکی از راه های کسب درآمد سریع بدون نیاز به سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار اینترنتی است، که اکثریت از داخل خانه شروع می شوند و حتی پس از پیشرفت و کسب درآمد به صورت کسب و کار در منزل باقی می مانند. در این آشفته بازار برخی تجربیات خود را در قالب پکیج آموزشی درآمد زایی از تلگرام به فروش می رسانند یا حتی دوره ی حضوری کسب درآمد در تلگرام برگزار می کنند. به این آموزش ها گاها آموزش تلگرام مارکتینگ می گویند.

کسب درآمد از تلگرام

این آموزش ها اگر در زمان مناسب اجرای نشوند بلافاصله از دور خارج می شوند. نمونه کاملا واضح آموزش کسب درآمد و تبلیغات از وایبر ! آیا کسی اکنون از وایبر در ایران درآمد کسب می کند؟!

 

به اعتقاد برنامه نویسان فضای مجازی دم دستی ترین روش برای پول درآوردن از تلگرام، ساخت و طراحی ربات‌ها است ولی آیا شما توانایی انجام این کار را دارید؟ آیا به اندازه ی کافی برای این بخش بازار برای کسب درآمد تلگرامی و اینترنتی وجود دارد؟

 

کسب درآمد از تلگرام

 

کسب درآمد از کانال تلگرام

ایجاد ممبر فیک و ایجاد ممبر واقعی فیک از دیگر روش های درآمد زایی از طریق تلگرام است که با بروز شدن قوانین تلگرام بسیار بیش از پیش از چرخه درآمد زایی در حال خارج شدن هستند. منظور از ممبر فیک ممبری است که وجود خارجی ندارد و بازدید از محتوای کانال ها نمی کند و فقط جمعیت غیر واقعی به کانال تلگرام با هدف جذب مخاطب واقعی یا جذب تبلیغات ایجاد میکند. ممبر فیک واقعی ممبر و اعضایی از تلگرام هستند که وجود دارند ولی این ها همگی یک نفر بیش نیست که با برنامه نویسی و کلی کار روزانه فعال باقی مانده و با اخذ هزینه به عضویت کانالی در می آیند.

 

کسب و کار اینترنتی

اخذ هزینه ی تبلیغات به ازای تعداد بازدید تبلیغات، یا مدت زمان حضور تبلیغ در کانالی پر جمعیت با تعداد بازدید بالا شاید سالمترین و پایدارترین نحوه ی درآمد از تلگرام تا زمان فیلترینگ خواهد بود.

مدت زمان بالا مدیریت و ایجاد محتوای مناسب در کانال مشکل ترین بخش این نوع کسب و کار اینترنتی است که هر کسی در آن موفق نخواهد شد.

بنده ی خدا ! یکبار مدیر کانال تلگرام گیز میز گفت که روزی 2 تبلیغ هر کدام با قیمت تقریبی 500هزار تومان در کانال میگذارد. اگر چه سیاست این کانال تغییر کرده و هر تبلیغ اکنون 2.5 میلیون تومان و تبلیغات نیز کمتر شده است البته اکنون وی درآمد بیشتری دارد. ولی همین مصاحبه دست مایه ی این حرف شد که ” درآمد ماهیانه 30 میلیون تومان از تلگرام ” و همه به فکر تاسیس کانال افتادند.

 

کسب درآمد از اینستاگرام

در اینستاگرام مخاطب می‌تواند از روش‌های مختلف شما را پیدا کند. علاوه‌ بر این، محوربودن تصویر، چنانچه جذابیت نیز داشته باشد، بر افزایش مخاطب اثرگذار است. در عین حال تکنیک‌هایی در اینستاگرام وجود دارد، مانند نحوه استفاده از هشتک‌ها که قابلیت آن نسبت به دیگر شبکه‌های اجتماعی بیشتر است.

 

کسب درآمد از اینستاگرام

 

راه های کسب درآمد در اینستاگرام

به صورت فهرست وار عبارتند از :

روش اول: فروش مستقیم محصولات.

روش دوم: تبلیغات.

روش سوم: برندسازی.

روش چهارم: خرید و فروش صفحات و فالور.

به هر روش که بخواهید در این شبکه اجتماعی کسب درآمد داشته باشید، نیاز است که تعداد زیادی دنبال کننده یا همان فالور داشته باشید.

درآمد غیر مستقیم را ترجیج دهید:

 سعی کنید بازخورد گرفته شده از اینستاگرام را به سمت یک برند، وب‌سایت و یا فروشگاه سوق دهید و از آنجا کسب‌درآمد کنید. به این صورت مشتری برند، همیشه مشتری باقی خواهد ماند. اکثر کاربرانی که امروز مشتاقانه از اینستاگرام استفاده می‌کنند دو سال پیش فقط در فیسبوک بودند، همینطور که اکثر کاربران تلگرام در ایران، سال گذشته در وایبر و واتساپ بودند و معلوم نیست سال بعد کجا باشند! به همین دلیل برندسازی از فروش مستقیم ارزشمندتر است.

 

کسب درآمد از اینترنت در خانه

نتیجه گیری ؛ اگر چه هر چیزی امکان دارد در ایران فیلتر شود، ولی این موضوع برای شبکه های اجتماعی مختلف در ایران سریعتر از گذشته اتفاق میافتد. روی هر شبکه ای که کار می کنید تا آنجا که ممکن است اول یک گاو بنفش بسازید و سریع این گاو را بدوشید تا آنجا که ممکن است و همیشه یک نشان ماندگار از طویله ی این گاو ! که ممکن است یک وبلاگ یا وب سایت یا شبکه ی اجتماعی پشتیبان و اطلاع دهنده باشد پیش مخاطبان فعلی باقی بگذارید.

 

گاو بنفش در ساخت ویدیو

 

این روزها توانایی ساخت انیمیشن های و یا ویدیوهای جالب عطسه های ویروسی این گاو بنفش است، آیا شما میتوانید به تنهایی یا با ایجاد یک گروه فکری و کارآمد چنین کاری انجام دهید.

 

5 کار بسیار حیاتی که هر کسب وکار اینترنتی ( و غیر اینترنتی ) و استارتاپی باید از ابتدای شروع فعالیت، در بازاریابی و فروش بر آن تمرکز داشته باشد و انجام دهد چیست ؟
The Five Most Important Focuses in Direct Sales
 ویدیوی معرفی شماره یک به زودی اینجا قرار میگیرد :

 

منابع :

shahrsakhtafzar.com     alikeshavarz.com       khabaronline.ir     hamyareweb.co

One thought on “کسب درآمد در خانه ؛ راه های کسب درآمد در خانه و کسب درآمد اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید