مروری بر مجله موفقیت دکتر احمد حلت و “دوراهی”

انگیزشی ترین سایت موفقیت ایرانی

مجله موفقیت دوراهی از سال 1395 کار خود را آغاز کرده است. آنچه در این مجله ی موفقیت یاد خواهید گرفت شامل دو حوزه ی اصلی : موفقیت و بازاریابی و فروش است. یعنی هر آنچه برای موفقیت ضروری است.

بخش مدیریت و تصمیم گیری بخشی میانی در این مجله است که بیشتر مطالب حوزه ی تصمیم گیری غیر حرفه ای در آن تا کنون مطرح شده است.

کلمه ی موفقیت امروز در بسیاری از سایت ها و مجلات به کار می رود. ولی اگر مجله ی موفقیت نسخه ی چاپی مشهور دکتر احمد حلت و همچنین سایت موفقیت آن را بخواهیم با هم مقایسه کنیم باید به این موارد دقت کرد و به سئوالاتی پاسخ داد :

تفاوت های مجله ی موفقیت دکتر احمد حلت و مجله موفقیت دوراهی :

 

خلاصه زندگی‌نامه دکتر احمد حلت به روایت وب سایت مجله  موفقیت :

وب سایت مجله موفقیت

احمد حلت در 17بهمن 1341 در یکی از مناطق مرکزی تهران چشم به جهان گشود. پس از اخذ دیپلم ریاضی فیزیک رشته روان‌شناسی بالینی را انتخاب كرده و وارد دانشگاه شد. حلت به دلیل علاقه‌ای که به کار مطبوعات داشت، دانشكده علوم اجتماعی علامه طباطبایی را انتخاب و پس از موفقیت در آزمون ورودی آن در رشته علوم ارتباطات با گرایش روزنامه‌نگاری با درجه عالی فارغ‌التحصیل شد.

او سپس به آلمان و سوئیس سفر کرد و در آنجا دوره‌هاي روان‌شناسی بالینی و موفقیت را گذراند.

حلت از محضر اساتیدی چون « Zig Zigler » در دوره‌های فراروانشناسی بهره برد. ( شاید در آینده مطالبی آموزشی از زیگ زیگلار را تقدیم حضورتان کنیم ).

او همچنین طی فرصت مطالعاتی، موفق به گذراندن دوره دکتری روانشناسی تربیتی از دانشگاه پداکوژی گردید.

حلت تاکنون 11 مقاله علمی در مجلات معتبر خارج از کشور (ISI) به نام خود ثبت كرده است.

هم اکنون دکتر احمد حلت، عضو هیئت علمی آکادمی علوم و استاد پروازی دانشگاه دوشنبه تاجیکستان است .

در حال حاضر احمد حلت بنیانگذار مدیر مسئول دوهفته‌نامه موفقیت و رئیس سخنرانان حرفه ای ایران است.

کتاب زندگی ایشان به پرفروش‌ترین کتاب کارآفرینان نمونه کشور تبدیل شده است. سرلوحه کار ایشان در ترویج و اشاعه فرهنگ مثبت‌نگری در جامعه، آیه «الا بذکر الله تطمئن القلوب» است.

او معتقد است با تکیه بر یاد خدا، به آرامش عمیقی که هدف اصلی در زندگی پس از رسیدن به موفقیت نهایی است، دست خواهیم یافت.

سایت مجله موفقیت دوراهی

 

اول از همه بدانید مجله راه موفقیت (ما کاری اصلا با این مجله نداریم! ) با مجله ی موفقیت مرتبط به دکتر حلت دو چیز کاملا متفاوت هستند و مجله ی ما مجله ی موفقیت دوراهی است.

دسته بندی موضوعی مجله ی موفقیت دوراهی : همانطور که عنوان شد و دیده اید دسته بندی اصلی و موضوعی سایت موفقیت دوراهی پیرامون موفقیت و بازاریابی و فروش است.

آموزش موفقیت به صورت منتخب بهترین آموزش های زبان اصلی در زمینه ی  مالی، کسب و کار، کسب ثروت و همچنین هدف گذاری و ایجاد انگیزش منطقی و ترجمه و ارائه ی آنها در سایت موفقیت دوراهی مد نظر می باشد.

در بخش بازاریابی و فروش، مباحث مرتبط و یکپارچه بازاریابی محتوایی و کپی رایتینگ به طور وسیع در بهترین و بالاترین سطح از سطح پایه به دور از پرداختن به بحث سئو در کپی رایتینگ تا 50 جلسه ادامه خواهد یافت. سایر اطلاعات شامل خلاصه کتاب هایی ناب است که اگرچه مستقیما به بحث بازاریابی و فروش تخصصی نپرداخته ولی استراتژی خوبی را ارائه میکند. ( نمونه :کتاب شیب و کتاب گاو بنفش نوشته ی ست گودین ). بخش مطالب رایگان صرفا کتاب و نوشته های ارزشمندی است که بصورت رایگان در سطح اینترنت منتشر شده و فقط برای ایجاد یک آرشیو آورده شده است. این بخش به استراتژی سئو سایت و به دلیل کپی کاری محتوای دانلودی کتاب ها به وب سایت دوراهی کمی صدمه میزند و هیچ سودی برای مجله ی موفقیت دوراهی ندارد و حتی از این کار بیزار هستیم. هدف ما در اینجا صرفا معرفی کتاب هایی موثر و مفید و ایجاد لینک مستقیمی جهت دسترسی دوستان است و اگر اعتراضی در این زمینه وجود داشته باشد لینک دانلود برداشته خواهد شد.

 

مجله راه موفقیت

 

دسته بندی موضوعی مجله موفقیت دکتر حلتآنچه مشخص است این مجله موفقیت هم در فضای مجازی و هم در نسخه چاپی در حال انتشار محتواست که دسته بندی های متنوعی با موضوعات گسترده ای را دارد. به نظر ما مجله موفقیت دکتر حلت یک مجله ی موفقیت خانوداگی با فعالیت های تجاری موردی تخصصی است.

دانلود مجله موفقیت  : سایت موفقیت دوراهی نسخه ی چاپی برای دانلود ندارد، نه هفته نامه موفقیت نه دوهفته نامه موفقیت و نه ماهنامه موفقیت. سایت مجله ی موفقیت دوراهی فعلا فقط به صورت آنلاین فعالیت دارد و در حقیقت نسخه ی قابل دانلود مجله موفقیت pdf (فرمت دانلودی) وجود ندارد.

 

کانال مجله موفقیت

تلگرام مجله موفقیت : مجله ی موفقیت دوراهی تلگرام ندارد. پس کانال تلگرام مجله موفقیت دوراهی وجود خارجی ندارد.

دانلود سخنرانی احمد حلت : آنچه به عنوان برگزاری سمینار، همایش و سخنرانی در مجله ی موفقیت احمد حلت وجود دارد در سایت موفقیت دوراهی فعلا وجود ندارد. همچنین دانلود فایل های صوتی (mp3) چون در سایت موفقیت دوراهی زبان اصلی هستند عموما به صورت ویدیویی ترجمه شده ارائه می گردند.

 

دانلود رایگان فایل صوتی موفقیت : تقریبا اکثریت آنچه در قالب آموزش موفقیت در مجله موفقیت دوراهی وجود دارد از منابع اصلی به زبان اصلی است که ترجمه شده است. برخی آموزش ها ادغام و گلچین می شوند تا آموزش جامع و بهتری ارائه شود ولی هیچگاه با بازخوانی آن تا این لحظه چیزی را مستقیما به وب سایت موفقیت دوراهی نسبت نداده ایم.

کسب درآمد در مجله موفقیت : کسب درآمد در مجله ی موفقیت دو راهی به صورت اشتراک سالانه است. اگر آموزشی طولانی در یک حوزه تمام شود و بتوان آن را به صورت بسته ارائه کرد آن محتوا ممکن است در آینده به صورت بسته ی فروشی در آید. بر اساس آموزه های باب پراکتور در برنامه 6 دقیقه تا موفقیت و تصویر ذهنی برنده می دانیم که چند فیلم انگیزشی ( کلیپ انگیزشی یا سریال انگیزشی ) کمکی به شما نمی کند. از این رو آموزش های موفقیت مجله ی موفقیت دوراهی همگی در پیوند و ارتباط با هم بوده و در هم پوشانی با یکدیگر است. همچنین روزانه بودن و کوتاه بودن برخی آموزش ها مانند برنامه ی شش دقیقه تا موفقیت باب پراکتور امکان استفاده و تاثیر گذاری آموزش های موفقیت سایت موفقیت دوراهی موثرتر،برتر و بسیار خاص کرده است.

آنچه مجله موفقیت دوراهی در سایت موفقیت خود بدنبال آن است تغییر ضمیرناخودآگاه ( برنامه ریزی و باز نویسی ذهن ناخودآگاه ) است. تا شما فکرتان را تغییر ندهید زندگیتان تغییر نخواهد کرد.

این عبارت توسط جیمز آلن، ارل نایتینگیل،باب پراکتور، برایان ترسی،آنتونی رابینز، وین دایر،زیگ زیگلار، والاس دی واتلز،استیو جابز،بیل گیتس، اوپرا وینفری،…. و هر بزرگی که فکرش را بکنید به نوعی بارها و بارها به شیوه های گوناگون بیان شده است.

آدرس مجله موفقیت

 

بازار هدف مجله موفقیت دوراهی : آموزش های ما تخصصی است. پس بازار هدف ما محدود است. هر آنچه در حوزه ی موفقیت در سایت موفقت دوراهی خواهید خواند و دید به تفکر، اندیشه ،دیدگاه و تغییر و برنامه ریزی مجدد ذهن باز میگردد. اگر به این قسمت باور دارید این محور آموزشی برای موفقیت در تمام زمین های زندگی شما کافیست. پس هر کسی که به باور تغییر زندگی در تمام عرصه ها از تغییر تغییر ذهن رسیده یا برسد یا چنین قصد جدی را داشته باشد می تواند از آموزش های موفقیت مجله ی موفقیت آنلاین دوراهی استفاده کند.

بازار هدف مجله ی موفقیت دکتر حلت : آنچه مشخص و گفته شده بحث عمومی بودن این مجله در کنار آموزش های خاص به این مجله اجازه می دهد سرگرمی و تبلیغات متنوعی را در خود جای جهت به طوری قرار دادن محتواهایی نظیر فال و سرگرمی را در این مجله ممکن کرده و می کند.

دفتر مجله موفقیت دوراهی : با توجه به اینکه دفتر مجله موفقیت دوراهی در ساخت و تولید محتوا مورد استفاده قرار میگیرد مراجعه ی حضوری فعلا امکان پذیر نیست.

 این شاید اولین و آخرین باری باشد که از یک ایرانی در وب سایت مجله موفقیت دوراهی استفاده می شود. چون عموما چنین روحیه ای در ایران وجود ندارد که فردی سایت یا فردی دیگر را باز معرفی کند. به نظر شما علت چیست؟
سایت موفقیت

بهترین سایت موفقیت ایران کدام است ؟

بهترین سایت موفقیت در ایران برای شما آن است که نیازهای شما بهتر برطرف می نماید به شرطی که این آموزش ها پیوسته در ارتباط با هم و برنامه ی موثر و عملی داشته باشد. سخنان عالی و کلیپ انگیزشی تنها به شما کمکی نمی کند.

بزرگترین سایت موفقیت در ایران کدام است ؟

پاسخ به این سئوال چه ارزشی دارد! مهم نیست که چقدر کتاب خوانده اید مهم این است که چقدر یاد گرفته اید. کیفیت مهم است مقدار مهم نیست. تجربه نشان داده هر گاه فقط سود آوری، تبلیغات و از هر دری سخنی برای افزایش بازدید سایت صورت گیرد خروجی و اثرگذاری کاهش می یابد. این یک بازی برد-برد نیست، بلکه بازی برد-باخت به نفع ناشر (دیجیتال یا چاپی ) است.

بزرگترین سایت انگیزشی ایران کدام است ؟

سایتهای انگیزشی !؟ آن سایتی که مخاطب بیشتری جذب میکند و خروجی کمتری می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *