سریال انگیزشی سمی مهلک! دانلود فیلم انگیزشی موفقیت فارسی

سریال انگیزشی

سریال انگیزشی سمی مهلک است ! چرا؟! .دانلود فیلم انگیزشی موفقیت، کلیپ انگیزشی فارسی، کلیپ انگیزشی هدف و یا انگیزشی ترین کلیپ دنیا ! چه اتفاقی افتاده که امروز میزان جستجوی چنین جملاتی نسبت به گذشته بیشتر شده است . بایستی اول گفت، این روند بر میگردد به کلمه “موفقیت” که روز به روز  تعداد جستجوی بیشتری را به خود اختصاص می دهد .

سم مهلک و اعتیاد آوری به نام سریال انگیزشی و کلیپ انگیزیشی ؟

 

حتی در کشور ایران که سرانه ی مطالعه چند دقیقه بیشتر نیست، کتاب های روانشناسی در حوزه ی موفقیت جز پر فروش ترین کتاب ها هستند . اما اینجا اول ماجرا است . با امیدهای فراوانی و امید موفقیت و دست آوردهای بزرگ در زندگی این کتاب ها خریداری و خوانده می شوند .

مشکل زمانی بروز می کند که با مطالعه ی این کتاب ها به مفاهیم مشترکی میرسیم . تمام کتاب ها و برنامه های موفقیت به یکجا ختم می شوند . تصمیم گیری، برنامه ریزی، هدف گذاری ، امید داشتن ، مداومت و ممارست در پی گیری کارها ، انجام به موقع کارها ، غلبه بر عادت به تعویق انداختن کارها ، داشتن مطالعه، نگاه به زندگی و سختی های افراد موفق جهان و یا ایران ،مسئولیت پذیری، پاسخ گو بودن…. . حال سئوال این است شما چه نتیجه ای می گیرید ؟ غالبا هیچی و این واقعیت تلخ ماجرا است .

آیا هدف از مطالعه تمام این کتاب ها،برنامه ها و حتی خود این سریال انگیزشی فارسی و یا کلیپ انگیزشی فارسی شده رسیدن به موفقیت از دیدگاه شخصی و خانوادگی نیست ؟

 

سریال انگیزشی فارسی

بعد از مطالعه و بررسی چنین مطالبی خواننده به یک دوراهی می رسد :

 

  • در حالت اول  او واقعا در می یابد که باید تغییری در برنامه ی زندگی خود انجام دهد و برای این کار حاضر است تلاش کند و هزینه  و تاوان آن را بپردازد؟
  • یا در حالت دوم هیچگاه حاضر نیست با این مطالب کنار بیاید و همواره شرایطی پیرامونی،جامعه، خانواده، استعدادهای ذاتی خود و مسائل مشابه را پیش روی خود می بیند و حاضر به تغییر نیست!

 

ما با حالت دوم کاری نداریم . در حالت اول او برای تغییر با چالش های زیادی مواجه میشود . او با مطالعه ی این منابع شروع به برنامه ریزی و هدف گذاری می کند. اگرچه ممکن است در برخی از افراد در روزها یا هفته ها و ماه ها ی اولیه حتی همه چیز خوب پیش برود ولی عدم نتیجه مطلوب در کوتاه مدت وی را از ادامه ی کار دلسرد میکند.

این در حالی است که برخی حتی در روز اول اجرای برنامه ی با مشکل مواجه می شوند چرا که برنامه ی نوشته شده بر خلاف عادت های شکل گرفته در طولانی مدت در ذهن ناخودآگاه آنهاست . اینگونه تصور کنید که کسی هر روز تا ساعت ۱۲ می خوابیده و حالا تصمیم گرفته روزانه ۷ صبح از خواب برخیزد و یا فرضا وی کارمند بوده و حالا تصمیم گرفته از این به بعد بجای خواب بعد از ظهر کار اضافه ای را انجام دهد .

این تغییرات شک و احساس ناخوشایندی در شخص ایجاد میکند . مدتی است که او آن مطالب موفقیت را مطالعه کرده و حالا جو زدگی و هیجان اولیه از بین رفته است . آهسته و آهسته و یا حتی یکباره عادتهای شخص به همان روزهای قبل از شروع پرانرژی و هیجان زده بر میگردد .

اینجاست که یک  محرک کم است ، یک چیزی شبیه ماده ی مخدر ؟

جای خالی کلیپ یا سریال انگیزشی !

 

آن ماده ی مخدر نیرودهنده ی اعتیادآور چیست ؟ درست حدس زدید. کلیپ یا بدتر ازآن سریال انگیزیشی یعنی بدترین شکل ممکن!. یعنی دسترسی ساده و آسان در حجم انبوه به یک ماده مخدر. نتیچه چه خواهد بود ؟!. یک محتوای ضبط شده ی صوتی و تصویری با جملات انگیزشی که اکثرا با شور و هیجان بالایی توسط گوینده بیان می شود گویی که وی در حال شعله ور شدن است .

کیلیپ ها و سریال های انگیزیشی

 

اکثر این کلیپ های انگیزشی اینگونه هستند . یک سری ورزشکار عضله ای و یا دونده که در حال عرق ریختن و ورزش هستند را به شما نشان میدهند یا ابنوهی از جمعیت در حال کار و فعالیت و عبور از خیابان یا شخصی که سوار یک ماشین لوکس است با آهنگ و متنی از سخنران انگیزشی . در بسیاری از موارد در تصویری زاویه دوربین از قسمت پایین نزدیک سطح زمین یا از بالا فیلم برداری میشود . استفاده از زنگها ی مختلف ،متنوع و تعویض مداوم منظره و تصاویر و رنگها به انگیزشی کردن هر چه بیشتر کلیپ کمک میکند. اینها همه می توانستند عالی باشند اگر با چیزی دیگر همراه می شدند .

دیدگاهتان را بنویسید