کتاب کلید کاربردی قانون جذب نوشته ی جک کانفیلد، دانلود رایگان نسخه ی صوتی کتاب

کلید کاربردی قانون جذب

کتاب کلید کاربردی قانون جذب . بخش هایی از کتاب کلید کاربردی قانون جذب که شاید کمه این کتاب دیگر برای بسیاری قدیمی و مفاهیمی بسیار تکراری داشته باشد . ولی از نظر جنبه ی حسن شهرت در داخل بخش رایگان مجله موفقیت دوراهی قرار داده شده است .

 

Jack Canfield کتاب کلید کاربردی قانون جذب

Jack Canfield کتاب کلید کاربردی قانون جذب

قسمتی از کتاب کلید کاربردی قانون جذب :

 

سفر تو با این کتاب شروع می‌شود. تو می‌توانی زندگی‌ات را متحول کنی، و با آگاهی هر چه بیشتر زندگی آرمانی خود را خلق کنی. هر چیزی را که بخواهی، منتظر توست تا فقط آن را درخواست کنی. هر چیزی را تو بخواهی، آن هم تو را می‌خواهد . اما برای بدست آوردن آن باید اقدام کنی. کائنات موفقیت تو را می‌خواهد.

من در هر مرحله‌ای از این مسیر تو را راهنمایی می‌کنم. کاربرد قانون جذب روشی آگاهانه و سنجیده است که کل زندگی و چگونگی حضور تو را در جامعه‌ی جهانی متحول می‌کند. تو می‌توانی طرز فکرت را تغییر دهی. می‌توانی زندگی‌ات را دگرگون کنی. می‌توانی دنیا را متحول کنی. زندگی دلخواه خودت را شروع کن. تو بنا به دلیلی اینجا هستی و دنیا به آنچه باید نثارش کنی، نیاز دارد.

 

کلید کاربردی قانون جذب

کتاب کلید کاربردی قانون جذب

 

می گویند وقتی شاگرد آماده باشد، سر و کله ی معلم هم پیدا می شود. اگر شروع به خواندن این کتاب کرده ای، با این حساب به وضوح حاضر هستی تا گام بعدی خود را به سوی تحول شخصی ات برداری. تو آماده ای تا خلق و دریافت هر آنچه را واقعا در زندگی ات می خواهی، آگاهانه شروع کنی. با عمل کردن آگاهانه و سنجیده به قانون جذب، با کمترین تلاش و بیشترین لذت می توانی دقیقا هرآنچه را می خواهی خلق کنی..در حالی که عده ی زیادی از مردم به قانون جذب به عنوان”راز” اشاره می کنند، این مفهومی جدید یا کشف تازه ای نیست. این قانون مدت چندین هزار سال بخشی لاینفک از تعلیمات مهم هر عصری بوده است …اگر در این حوزه تازه کار هستید بخوانید وگرنه چیز جدیدی در این کتاب نیست.

کتاب کلید کاربردی قانون جذب نسخه ی صوتی را می توانید در ادامه دانلود کنید.

 

audiobooks

audiobooks

جهت دریافت کتاب کلید کاربردی قانون جذب و دانلود، ایمیل خود راوارد نمائید .لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

One comment

دیدگاهتان را بنویسید