کلی گویی و عمومیت بخشی در کپی رایتینگ ،خطاهای رایج در کپی رایتینگ (6)

کلی گویی و عمومیت بخشی در کپی رایتینگ

کلی گویی و عمومیت بخشی در کپی رایتینگ رایج ترین خطای کسب و کارهای ایرانی است. اگر یک قانون در کپی رایتینگ وجودداشته باشد همین است. این در بسیاری از شرکت های خارجی نیز به چشم می خورد. کلی گویی و عمومیت بخشی به طور دقیق تخصص و حوزه کسب و کار ما را معرفی نمی کند و اینجاست که ما با بقیه فرقی نداریم.

کلی گویی و عمومیت بخشی در کپی رایتینگ به ویژه در متن کپی (آگهی) و بخش درباره ما وب سایت کسب و کارها و بیزینس ها به چشم می خورد. علت کلی گویی و عمومیت بخشی در کپی رایتینگ ناشی از آن است که می خواهیم کالا و یا خدمات خود را به همه بفروشیم.

مشاهده ی نمونه موردی از خطای کلی گویی و عمومیت بخشی در کپی رایتینگ :

یک شرکت ایرانی تولید کننده در و پنجره که در صفحه ی “درباره ما” اینگونه آورده است.

گروه تولیدی X تولید کننده ی انواع سیستم درب و پنجره دوجداره با پروفیل UPVC، توری های جمع شونده و شیشه های دوجداره و سه جداره در سال 1390 شروع به فعالیت نمود.

تمام تلاش و کوشش تیم مدیریت و پرسنل در راستای کسب رضایت مشتریان و انجام صادقانه تعهدات می باشد و جهت تحقق این امر استفاده از بهترین مصالح و مواد موجود به لحاظ کیفیت چه در مورد محصولات و چه در مورد ماشین آلات در دستور کار سایان وین قرار گرفته است.

صرف نظر از خطاهای دیگر کپی این تولیدکننده که فقط تقدیر و تشکر از خودشان می باشد، این کپی به یکسری سئوالات اساسی پاسخ نمی دهد. اگر میخواهید بدانید این سئوالات چیست و چگونه است و مثال های دیگری با تشریح خطا و نمایش نمونه ها درست آن ببینید کافی است ویدیو برنامه ی این قسمت را مشاهده نمایید.

 

ویدیوی آموزشی کپی رایتینگ : عنوان “خطاهای رایج کپی رایتینگ 5“

جهت خرید محصول به این صـفـحــه مراجعه کنید

کامل ترین دوره ی آموزشی کپی رایتینگ در ایران به زبان مادری در مجله موفقیت “درس بعدی”

دیدگاهتان را بنویسید