ترافیک تمام نشدنی وب سایت و کسب درآمد به ازای بازدید (1)

کسب درآمد به ازای بازدید

کسب درآمد به ازای بازدید اولین و مهمترین استراتژی یک وب سایت است. امروز دیگر به شدت گذشته مدیران وب سایتها علاقه مند نیستند ترافیک خود را بی جهت افزایش دهند. این کار اگر بدون کسب درآمد اینترنتی باشد صرفا هزینه بر است.

در سری مجموعه برنامه ی آموزشی کسب درآمد به ازای بازدید راه کارها و سئوالاتی پاسخ داده میشود که اگرچه در سطح مقدماتی استراتژی فروش هستند ولی بی شک بسیاری از افراد باسواد این حوزه آن را انجام نمی دهد. این برنامه به شما یاد می دهد با تاکید بر ایمیل مارکتینگ و رشد هدفمند ترافیک سایت چگونه با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و کم کم شروع به درآمد کنید. این آموزش به جنبه ی فنی اجرای روش های آموزش داده نمی پردازد بلکه اصول آن را آموزش می دهد. بخشی از موارد و سئوالاتی که پاسخ داده می شود به شرح زیر است :

ایمیل لیست قوی ترین ابزار رشد ترافیک هر وب سایتی.

چگونه می شود رشد سرنخ ها و ترافیک را تضمین کرد.

بررسی 4 تکنیک ناکارآمد (عقب افتاده) و از مد افتاده و اینکه شما نیازی نیست به آن فکر کنید.

Contests & giveaways, Social media ,Paid ads ,Comment / Forum / Re-tweet marketing

ویژگی های پیشنهاد رد نشدنی و غیر قابل مقاومت opt-in

سه مکان اصلی برای قرار پیشنهاد opt-in

چگونه اعضای بی تفاوت را به هوادران وفادار تبدیل کنیم ؟

سه روش قدرتمند فروش محصولات و خدمات شما بدون آزار مخاطبان.

دسته بندی و تفکیک ایمیل لیست The truth about list segmentation

روش پیشرفته آزمایش و تست opt-in و نتایج شگرف آنها.

 

 

داستان کلیشه ی ایمیل مارکتینگ :

یک وب سایت یا وبلاگ ایجاد می کنید ولی بعد از یک مدت متوجه می شوید که احتمالا در زمینه ی خاصی می توانید حرف هایی برای گفتن داشته باشید.

خبر خوب این است که بعد از مدتی به آنچه نوشته اید افتخار می کنید ولی خبر بد اینجاست که در حقیقت کسی وجود ندارد که این مطالب را بخواند! چه داستان آشنایی ؟

هر روز به وبلاگ یا وب سایت خود سر می زنید به امید اینکه ترافیک سایت بالا رفته باشد، یا کامنت های زیبایی را دریافت کنید که چقدر شما خوب هستید؟!

خوب باید چه کار کرد؟ دیگر دوره ی خریدن ترافیک که گذشته است. تازه به زور اگر عده ای هم با پول خرج کردن مجبور بشوند پاپ آپ مسخره ی سایت شما را در سایت های دیگر ببینند یا اصلا یک ترافیک واقعی برنامه ریزی شده به سایت هدایت کنید، چه سودی برای شما دارد ؟!

خوب شاید ایمیل مارکتینگ و خرید یک لیست ایمیل و ارسال ایمیل انبوه بتواند مشکل شما را حل کند.

  1. اول از همه این لیست ایمیل را از کجا می خواهید بیاورید؟
  2. چگونه می خواهید ارسال کنید؟

فرض کنید ارسال شد؛ حالا به اینباکس میرود و اگر حتی تمام ایمیل ها به اینباکس برود و 100% ایمیل ها معتبر باشد که همه ی اینها توهم است ؛ این عده مگر به شما نیاز دارند!؟  شما یک مزاحم هستید در فضای شخصی اینباکس افراد.

در نتیجه شما تمام تلاش خود را برای SEO و بهینه سازی وب سایت انجام میدهید و کلی ترافیک هدفمند با محتوای خوبی که تولید کردید جذب می کنید، ولی نکته اینجاست هنوز خبری از پول نیست. در واقع شما هم تجربه دارید و هم آموزش دیدید و هم به طور عملی افراد بازار خود را به وب سایت جذب می کنید. سئوال این هست :

  • آیا میدانید باید با این ترافیک چه کنید؟

روزی که شما ترافیک هدفمند قابل قبولی را به سمت خود جذب کنید و دقیقا بدانید با این ترافیک چه کنید، اون روز ، روزی هست که کسب و کار شما واقعا تغییر میکند.

ترافیک وب سایت
ترافیک هدفمند سایت

بعد از این مرحله هست که هر تصمیمی که منجر به سرمایه گذاری در جهت ترافیک بیشتر شود سبب می گردد تا کسب و کار شما به شکلی رویایی رشد کند.

 

حقیقت این است که هر کسب و کاری نیاز به ترافیک دارد.

مهم نیست که شما چه می فروشید. جالب اینجاست که وقتی ترافیک و فروش شما بیشتر می شود قیمت های شما بر خلاف برخی بازارهایی که با افزایش فروش حاشیه سود را کم میکنند شما می توانید پول بیشتری طلب کنید؛ چرا که شما تقاضای بیشتری دارید. جدا از این شما دست باز تری برای سرمایه گذاری مجدد بر روی جذب ترافیک هدفمند ، تولید محصول و محتواهای بهتر دارید.

جذب ترافیک بالای هدفمند یا همان ترافیکی که به شما حاضر است پول بدهد آسان نیست این یک واقعیت است. شاید این مورد، رتبه اول موردضروری در لیست کارهای لازم برای رشد اولیه کسب وکارتان باشد. جذب ترافیک هدفمند واقعا مانند جعبه ی سیاهی است که عده ای زیادی از آن بی اطلاع هستند.

رشد و پیشرفت اتفاقی نیست.

هدایت یک ترافیک پایدار رو به رشد که روز به روز و سال به سال افزایش می یابد نیاز به یک تصمیم دارد. و این همان چیزی است که اینجا به شما آموزش داده خواهد شد.

 

دوره ی آموزشی “کسب درآمد به ازای بازدید” : “قسمت اول : مقدمه“؛ “درس بعدی”

دیدگاهتان را بنویسید