قورباغه را قورت بده نوشته ی برایان تریسی، دانلود رایگان نسخه ی صوتی کتاب قورباغه را بخور

جلوگیری از عادت به تعویق انداختن کارها ، قورباغه را قورت بده نوشته ی برایان تریسی

قورباغه را قورت بده یا قورباغه را بخور اثر برایان تریسی به شما می آموزد که بهتر است هرکاری را، هرچقدر سخت یا آسان، سریع و بدون تعلل انجام دهید. سخت‌ترین کاری که در زندگی به انجامش اندیشیدید چیست؟ به نظرتان سخت تر و مشمئز‌کننده تر از قورت دادن یک قورباغه زنده می‌توان کاری را متصور کرد؟

دانلود رایگان کتاب قورباغه را قورت بده واقعیت این است که هیچ وقت نمی توانید عقب افتادگی خود را جبران کنید و از کارهایتان جلو بیافتید. شما هرگز نمی توانید آنقدر از کارها پیشی بگیرید که بتوانید تمام آن کتاب ها و نشریه ها را بخوانید و نیز به تفریحاتی که همیشه آرزویش را داشته اید بپردازید. کتاب قورباغه را قورت بده  در ضمن این فکر را که می توانید با بالا بردن بهره هوشی خود مشکلاتی را که در زمینه ی مدیریت زمان دارید حل کنید، از ذهنتان بیرون کنید.

 

جلوگیری از عادت به تعویق انداختن کارها ، قورباغه را قورت بده نوشته ی برایان تریسی

اولین کاری که باید هر روز صبح انجام بدهی، این باشد که قورباغه زنده‌ای را قورت بدهی . در بقیه روز خیالت راحت خواهد بود . که سخت‌ترین و بدترین اتفاقی را که ممکن است در تمام روز برایت پیش بیاید پشت سر گذاشته‌اید. قورباغه شما در واقع بزرگترین و مهم‌ترین کاری است که باید انجام بدهید. همان کاری که اگر الآن فکری به حالش نکنید به احتمال زیاد همین طور برای انجام ان تنبلی خواهید کرد.

ضمناً کار موردنظر همان کاری است که انجام آن در حال حاضر می‌تواند بیشترین تأثیر مثبت را در زندگی شما بگذارد. قدیم‌ی ها همچنین گفته‌اند : اگر قرار است دو  قورباغه را بخورید اول آن یکی را که زشت تر است بخور!» حرف آخر این است : اگر باید قورباغه زنده‌ای را بخوری هیچ فایده‌ای ندارد که مدت زیادی بنشینی و به آن نگاه کنی . با مطالعه و بررسی هرچه بیشتر در مورد مردان و زنانی که درآمد بهتری داشته وسریع‌تر پیشرفت کرده‌اند ویژگی (عمل‌گرایی) به عنوان بارزترین و پایدارترین رفتاری که آنها در هر کاری از خود نشان می دهند خودنمایی می کند .

جلوگیری از عادت به تعویق انداختن کارها ، قورباغه را قورت بده

21 راه جلوگیری از عادت به تعویق انداختن کارها و انجام کار بیشتر در زمان کمتر نوشته ی نویسنده کتاب قورباغه را ببوس

افراد موفق و مؤثر کسانی هستند که مستقیماً به سراغ کارهای اصلی خود می‌روند و خود را موظف می کنند تا به طور مداوم و بدون آنکه ذهنشان منحرف شود به انجام آن کارها ادامه دهند تا آنها را به اتمام برسانند.

عادت تعیین اولویت‌ها، غلبه بر تنبلی ، مداومت در انجام مهم‌ترین وظایف یک مهارت ذهنی و جسمی است . یکی از به اصطلاح بزرگ‌ترین رازهای موفقیت این است که شما واقعاً می‌توانید درخودتان یک «اعتیاد مثبت» نسبت به لذتی ایجاد کنید ، که از اطمینان، اعتماد و قابلیت حاصل از موفقیت ناشی می‌شود . وقتی این اعتبار را درخود ایجاد کردید آن وقت بدون آنکه حتی درباره آن فکر کنید زندگی خود را به نحوی سر و سامان خواهید داد که مدام کارها و پروژه‌های بزرگ‌تری را آغاز کنید و به انجام برسانید.

audiobooks

audiobooks

جهت دریافت کتاب قورباغه را قورت بده و دانلود، ایمیل خود راوارد نمائید .لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

پاسخ دهید