باب پراکتور ، بررسی کلیه آثار باب پراکتور در یک نگاه؛ فصل هفتم برنامه ی 6 دقیقه تا موفقیت

تمام آموزش های باب پراکتور

باب پراکتور کیست؟ زندگی نامه باب پراکتور :

اگر جز همراهان قدیمی وب سایت مجله موفقیت دوراهی باشید دیگر نیازی به معرفی باب پراکتور نیست و اگر هنوز مطالب قبلی منتشر شده را مطالعه نکرده اید می توانید اینـــــــجـــــا کلیک کنید.

باب پراکتور کسی است که از سن 26 سالگی وارد در حالی که هیچی نداشت درآمد خود را در مدت یکسال از 4000 دلار به سالی 175000 دلار و در سال بعد به درآمد میلیون دلاری رسید. او این موفقیت را بدلیل هدیه ای ارزشمندی که به او داده شد میداند. کتاب “بیندیشید و ثروتمند شوید” نوشته ی ناپلئون هیل. ناپلئون که یک گزارشکر و خبرنگار بود طی مصاحبه هایی با ثروتمندترین افراد جهان و بیش از همه اندروکارنگی توانست راه کسب ثروت را آشکار کند. هیل از این طریق توانست به یک نویسنده موفق در حوزه موفقیت و کسب ثروت تبدیل شود و آثار دیگری نیز از او بجا مانده است. اندروکارنگی ثروتمند ترین مرد جهان در زمان خودش بود. او فعال عرصه ی صنعت فولاد بود و اگرچه هیچ چیز از تولید فولاد و فروش آن نمی دانست ولی به دلیل مدیریت و توانایی هایی که داشت که این ثروت را بدست آورد.

باب پراکتور به دنبال این سئوال بود که چرا بعد از مطالعه کتاب هیل توانسته اینگونه زندگی خود را تغییر دهد در نتیجه به ارل نایتینگل که در زمان خودش دارای بیشترین شنوده یک برنامه در تاریخ رسانه ای جهان بود پیوست.

باب پراکتور بعدها در فیلم راز معروف نقش ایفا کرد.

تفکر منجر به نتیجه

کتاب های باب پراکتور ، آثار باب پراکتور :

اگرچه او دست نوشته های بسیاری دارد ولی عمده ترین کتاب ها و آثار او عبارتند از معروف او عبارتند از :

الفبای موفقیت

الفبای موفقیت یا همان ABCs of SUCCESS که ترجمه فارسی آن چاپ شده است. 

کتاب تو ثروتمند زاده شده ای (یا متولد شده ای ) یا همان YOU WERE BORN RICH که ترجمه فارسی آن چاپ شده است.

کتاب هنر زندگی باب پراکتور یا همان THE ART OF LIVING By Bob Proctor and Sandra Gallagher که به همراهی سندرا گلکر  که ترجمه فارسی آن را من ندیدم.

کتاب موضوع یا مساله پول نیست یا همان کتاب It’s Not About the Money که به فارسی ترجمه شده است.

حضور فعال او در فیلم راز معروف. که دوبله فارسی هم دارد و میتوانید رایگان از سایتهای دیگر دانلود کنید.

تو صروتمند زاده شده ای باب پراکتور

 

 

سمینار علم بدست آوردن ثروت. توجه کنید یک سمینار علم بدست آوردن ثروت هست که در داخل مجله موفقیت دوراهی به رایگان قرار داده شده است. اینــــجـــا کلیک کنید. و دیگری بسته ی آبازی ذهن باب پراکتورموزشی کامل علم بدست آوردن ثروت یا دانش بدست آوردن ثروت که آن یک مجموعه کامل تر و طولانی تر است که شالوده خود را از تفسیرهای عمیق کتاب علم بدست آوردن ثروت نوشته ی والاس دی واتلز گرفته شده است که کسی آن را فارسی سازی نکرده است و نیازی هم نیست چون محصول قدیمی تری نسبت به بسته ی آموزشی عظیم 6 دقیقه تا موفقیت است.

 

 

تصویر ذهنی برنده

 

تفکر منجر به نتیجه یا بسته ی آموزشی Thinking into Result و بسته ی آموزشی 12 PRINCIPLES for Winning THE MIND دوازده اصل برای برنده شدن در بازی ذهن که دو  فارسی نشده است و قبل از برنامه 6 دقیقه تا موفیت ساخته شده اند.

بسته آموزشی تصویر ذهنی برنده موجود در سایت دوراهی.

پازل موفقیت که محصولی قدیمی است و زیر مجموعه ی از برنامه 6 دقیقه محسوب میشود و ساختاری شبیه بسته ی آموزشی توصیر ذهنی برنده دارد و واقعا نیازی به فارسی سازی به هیچ وجه ندارد.

نائل شدن به هدف

 

 

اگر سمینارهای هر ماهه ی باب پراکتوررا کنار بگذار برنامه THE GOAL ACHIVER آخرین و جدیدترین برنامه منتشر شده در وب سایت باب پراکتور بعد ازبرنامه فعال 6 دقیقه تا موفقیت اوست. با توجه به اینکه شالوده آموزش های باب پراکتور برای تمام محصولات مشابه است ما برنامه ی 6 دقیقه تا موفقیت را به عنوان آخرین ، جامع ترین برنامه ی وی می شناسیم و به احتمال زیاد مطالب کمتری از او منتشر خواهیم کرد.

 

به جای این برنامه و آشنایی با سایر اندیشه های بزرگان موفقیت جهان و آمریکا ما بجای این برنامه دستیافتگان به هدف یا همان THE GOAL ACHIEVER برنامه ای بزرگ و جامع از جک کانفیلد به نام Your Extraordinary Life Plan “برنامه ی خارق العاده زندگی شما” را که در همین رابطه و هدف گذاری است به تدریج ولی به صورت درس به درس منتشر خواهیم کرد که محصول سال 2017 نیز هست.

کتاب موضوع پول نیست کتاب هنر زندگی

در ادامه برنامه ی اثر بخش و تاثیر گذار 6 دقیقه تا موفقیت؛ فصل 7 این مجموعه مانند سایر فصل ها در 31 قسمت آماده شده است که تقدیم حضور کاربران ویژه قرار میگیرد.

درس ۱87 : حذف محدودیت و قیدهای ذهنی.
درس 188 : تعهد به شخصیت.
درس 189 : از منظر یک مدیر و ناظر.
درس 190 : زندگی توماس ادیسون.
درس 191 : رازهای خویش رهبری.
درس 192 : نیکوکاری مهم است.
درس 193 : مساله پول نیست 1.
درس 194 : مساله پول نیست 2.
درس 195 : مساله پول نیست 3.
درس 196 : مساله پول نیست 4.
درس 197 : مساله پول نیست 5.
درس 198 : مساله پول نیست 6.
درس 199 : مساله پول نیست 7.
درس 200 : مساله پول نیست 8.
درس 201 : مساله پول نیست 9.
درس 202 : تغییر پارادایم .
درس 203 : اهداف در مقابل برنامه .
درس 204 : بازگشت به عقب .
درس 205 : تو ثروتمند زاده شده ای.
درس 206 : تفکر مثبت 12 .
درس 207 : اندیشه هایی برای امروز.
درس 208 : بهتر کردن جهان.
درس 209 : تفکر مثبت 13 .
درس 210 : نیاز به تنظیم و تطبیق .
درس 211 : تفکر مثبت 14 .
درس 212 :  گرفتاری در مشکلات .
درس 213 : تفکر مثبت 15.
درس 214 : تفکر مثبت 16 .
درس 215 : اقیانوس اطلس شما .
درس 216 : اندیشه های برای امروز .
درس 217 : پرداخت هزینه ها .

 

جهت خرید محصول به این صـفـحــه مراجعه کنید

 

ویدیو درس های فصل هشتم برنامه

دیدگاهتان را بنویسید