تو همانی که می اندیشی نوشته ی جیمز آلن

کتاب تو همانی که می اندیشی

تو همانی که می اندیشی یا  کتاب “تو همانی که می پنداری” یا اگر بخواهیم پیشاپیش با توجه به محتوای کتاب ترجمه ی عنوان کتاب را بهتر و متفاوت بیان کنیم کتاب : “تو همان می شوی که به آن می اندیشی” نوشته ی جیمیز آلن یک کتاب کلاسیک فلسفی پیرامون ذهن و اندیشه است که در دسته بندی موفقیت و آمادگی ذهن قرار می گیرد .

«آدمی همان است که می‌پندارد» این عبارت نه تنها شامل تمامی هستی انسان می‌شود بلکه به طور جامع‌تر شامل همهٔ شرایط و محیطی است که در زندگی تجربه می‌کند.

 

به عنوان کسی که که مجموعه باب پراکتور “۶دقیقه تا موفقیت” را ترجمه کرده و در این مجموعه بسیار به این کتاب اشاره شده است، باید به شما بگویم اگرچه ترجمه ی متن مشکل این کتاب به خوبی صورت گرفته ولی حس خوبی را گوینده منتقل نمی کند. این کتاب مانند غزل حافظ در شعر فارسی است. این کتاب غزل و شالوده کتاب های موفقیت است. اگر توانایی مطالعه ی سطح انگلیسی پیشرفته ی این کتاب را دارید آن را با عشق بخوانید حس خیلی خوبی به شما می دهد.

چرا باید کتاب تو همانی که می اندیشی را بخوانیم ؟

 

کتاب تو همانی که می اندیشی صرفا بدین جهت آورده شده است که در آموزش هایی که توسط باب پراکتور ارائه شده نقل قول هایی از آن وجود دارد . کتاب تو همانی که می اندیشی : روحی ، فلسفی اخلاقی دارد . هر چند کتابی کمک شخصی برای موفقیت و ثروت است . بیشتر نقش یک کتاب مرجع و مادر دارد ، تا یک کلید موفقیت . دارای مفاهیم ارزشمند اخلاقی و اطلاعات صحیحی درباره ی ذهن، ذهن سالم و موفق به شما می دهد .

این کتاب شما را بسوی پرورش ذهنی برای موفقیت آماده میکند . خواندن یا گوش دادن آن را توصیه میکنم . شالوده و بنیان بسیاری از کتاب های موفقیت از خمیر مایه ی این کتاب و کتاب ناپلئون هیل “بیندیشید و ثروتمند شوید” گرفته شده است .

 

کتاب تو همانی که می اندیشی

 

کتاب صوتی ” تو همانی که می اندیشی” شاهکاریست از جیمز آلن . در این کتاب در مورد تصورات و تفکر شما بر روی شکل گیری شخصیت شما صحبت شده است.

فهرست:

  • پیش گفتار .
  • اندیشه و منش .
  • اثر اندیشه بر اوضاع و شرایط .
  •  اثر اندیشه بر سلامت و تن .
  • اندیشه و قصد .
  • اثرعامل اندیشه در توفیق .
  • رویاها و آرمان ها .
  • آرامش .

جیمز آلن، ناشر کتاب ، آن را اثری سرشار از مفهوم راستین، اقتدار و سحر و جادو می خواند. تو همانی که می اندیشی نزدیک صد سال تمام کتابی پرفروش بوده است.

 

audiobooks
audiobooks

جهت دریافت کتاب تو همانی که می اندیشی و دانلود ، ایمیل خود راوارد نمائید .لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید