تو همانی که می اندیشی نوشته ی جیمز آلن ، دانلود رایگان کتاب صوتی تو همانی که می اندیشی

کتاب تو همانی که می اندیشی

تو همانی که می اندیشی یا  کتاب “تو همانی که می پنداری” یا اگر بخواهیم پیشاپیش با توجه به محتوای کتاب ترجمه ی عنوان کتاب را بهتر و متفاوت بیان کنیم کتاب : “تو همان می شوی که به آن می اندیشی” نوشته ی جیمیز آلن یک کتاب کلاسیک فلسفی پیرامون ذهن و اندیشه است که در دسته بندی موفقیت و آمادگی ذهن قرار می گیرد .

«آدمی همان است که می‌پندارد» این عبارت نه تنها شامل تمامی هستی انسان می‌شود بلکه به طور جامع‌تر شامل همهٔ شرایط و محیطی است که در زندگی تجربه می‌کند.

 

به عنوان کسی که که مجموعه باب پراکتور “۶دقیقه تا موفقیت” را ترجمه کرده و در این مجموعه بسیار به این کتاب اشاره شده است، باید به شما بگویم اگرچه ترجمه ی متن مشکل این کتاب به خوبی صورت گرفته ولی حس خوبی را گوینده منتقل نمی کند. این کتاب مانند غزل حافظ در شعر فارسی است. این کتاب غزل و شالوده کتاب های موفقیت است. اگر توانایی مطالعه ی سطح انگلیسی پیشرفته ی این کتاب را دارید آن را با عشق بخوانید حس خیلی خوبی به شما می دهد.

چرا باید کتاب تو همانی که می اندیشی را بخوانیم ؟

 

کتاب تو همانی که می اندیشی صرفا بدین جهت آورده شده است که در آموزش هایی که توسط باب پراکتور ارائه شده نقل قول هایی از آن وجود دارد . کتاب تو همانی که می اندیشی : روحی ، فلسفی اخلاقی دارد . هر چند کتابی کمک شخصی برای موفقیت و ثروت است . بیشتر نقش یک کتاب مرجع و مادر دارد ، تا یک کلید موفقیت . دارای مفاهیم ارزشمند اخلاقی و اطلاعات صحیحی درباره ی ذهن، ذهن سالم و موفق به شما می دهد .

این کتاب شما را بسوی پرورش ذهنی برای موفقیت آماده میکند . خواندن یا گوش دادن آن را توصیه میکنم . شالوده و بنیان بسیاری از کتاب های موفقیت از خمیر مایه ی این کتاب و کتاب ناپلئون هیل “بیندیشید و ثروتمند شوید” گرفته شده است .

 

کتاب تو همانی که می اندیشی

 

کتاب صوتی ” تو همانی که می اندیشی” شاهکاریست از جیمز آلن . در این کتاب در مورد تصورات و تفکر شما بر روی شکل گیری شخصیت شما صحبت شده است.

فهرست:

  • پیش گفتار .
  • اندیشه و منش .
  • اثر اندیشه بر اوضاع و شرایط .
  •  اثر اندیشه بر سلامت و تن .
  • اندیشه و قصد .
  • اثرعامل اندیشه در توفیق .
  • رویاها و آرمان ها .
  • آرامش .

جیمز آلن، ناشر کتاب ، آن را اثری سرشار از مفهوم راستین، اقتدار و سحر و جادو می خواند. تو همانی که می اندیشی نزدیک صد سال تمام کتابی پرفروش بوده است.

 

کتاب تو همانی که می اندیشی

کتاب تو همانی که می اندیشی

audiobooks

audiobooks

جهت دریافت کتاب تو همانی که می اندیشی و دانلود ، ایمیل خود راوارد نمائید .لینک دانلود بلافاصله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید