تو همانی که می اندیشی نوشته ی جیمز آلن

تو همانی که می اندیشی یا  کتاب “تو همانی که می پنداری” یا اگر بخواهیم پیشاپیش، با توجه به محتوای کتاب ترجمه ی عنوان را بهتر و متفاوت بیان کنیم، کتاب : “تو همان می شوی که به آن می اندیشی” نوشته ی جیمز آلن، یک کتاب کلاسیک فلسفی پیرامون ذهن و اندیشه است، که در دسته بندی موفقیت و آمادگی ذهن قرار می گیرد .

«آدمی همان است که می‌پندارد». این عبارت نه تنها شامل تمامی هستی انسان می‌شود بلکه به طور جامع‌تر شامل همهٔ شرایط و محیطی است که در زندگی تجربه می‌کند.

 

“به عنوان کسی که که مجموعه باب پراکتور “۶دقیقه تا موفقیت” را ترجمه کرده است، باید عنوان کنم که در این مجموعه، بسیار به این کتاب اشاره شده است. اگرچه ترجمه ی متن مشکل این کتاب به خوبی صورت گرفته ولی حس خوبی را به گوینده منتقل نمی کند. این کتاب مانند غزل حافظ در شعر فارسی است. این کتاب غزل و شالوده کتاب های موفقیت است. اگر توانایی مطالعه ی سطح انگلیسی پیشرفته ی این کتاب را دارید آن را با عشق بخوانید حس خیلی خوبی به شما می دهد.”

 

چرا باید کتاب تو همانی که می اندیشی را بخوانیم ؟

 

کتاب تو همانی که می اندیشی صرفا بدین جهت آورده شده است، که در آموزش هایی که توسط باب پراکتور ارائه شده، نقل قول هایی از آن وجود دارد. کتاب تو همانی که می اندیشی : روحی فلسفی و اخلاقی دارد . هر چند کتابی خودیاری برای موفقیت و ثروت است. بیشتر نقش یک کتاب مرجع و مادر دارد ، تا یک کلید موفقیت . دارای مفاهیم ارزشمند اخلاقی و اطلاعات صحیحی درباره ی ذهن، ذهن سالم و موفق است.

این کتاب شما را بسوی پرورش ذهنی، برای موفقیت آماده میکند. خواندن یا گوش دادن آن را توصیه میکنم . شالوده و بنیان بسیاری از کتاب های موفقیت از خمیر مایه ی این کتاب و کتاب ناپلئون هیل “بیندیشید و ثروتمند شوید” گرفته شده است .

 

کتاب تو همانی که می اندیشی

 

کتاب صوتی ” تو همانی که می اندیشی” شاهکاری است از جیمز آلن. در این کتاب در مورد تصورات و تفکر شما، بر روی شکل گیری شخصیتتان صحبت شده است.

 

فهرست:

  • پیش گفتار .
  • اندیشه و منش .
  • اثر اندیشه بر اوضاع و شرایط .
  •  اثر اندیشه بر سلامت و تن .
  • اندیشه و قصد .
  • اثرعامل اندیشه در توفیق .
  • رویاها و آرمان ها .
  • آرامش .

جیمز آلن، ناشر کتاب ، آن را اثری سرشار از مفهوم راستین، اقتدار و سحر و جادو می خواند. تو همانی که می اندیشی نزدیک صد سال تمام کتابی پرفروش بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید