توافقنامه استفاده ار وب سایت Doorahi.com

توافق نامه استفاده از وب سایت دوراهی دات کام به نشانی www.Doorahi.com برای خرید و استفاده از محصولات و محتواهای اختصاصی ویژه.

۱- عضویت هر شخص حقیقی یا حقوقی در سیستم به معنای مطالعه و قبول کلیه شرایط این توافقنامه میباشد و پس از عضویت نمی تواند به دلایلی از قبیل جهل به قوانین و عدم محاسبه کافی از تایید آن سر باز زند .

۲- شما مشترک ویژه محترم ، مشتری گرامی محصولات وب سایت و …. حق اشتراک گذاری ، کپی ، تکثیر ، ویرایش ، هر گونه تغییر، توزیع محصولات را حتی پس از پرداخت وجه ندارید .

۳- از لحاظ شرعی و بر طبق مقررات این وب سایت هر حساب کاربری ویژه یا هر محتوای خریداری شده مربوط به یک شخص است و استفاده اشتراکی از آن ممنوع می باشد.

۴- سیستم در هر زمان میتواند فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد .( بدیهی است در صورت بروز چنین واقعه ای تمام حساب ها با کاربران فعال در سیستم تسویه می گردد.همچنین بازدید دوره ای این قوانین بر عهده ی کاربران است).

5- کلیه پرداخت ها آنلاین از طریق سایت دوراهی می باشد .

6-استفاده اشتراکی از بخش اعضای ویژه سایت و محصولات برای اعضای یک خانواده ی واقعی، که زیر یک سقف در حال زندگی کردن هستند از لحاظ این وب سایت صحیح و بلامانع است.

7-لینک دانلود محصول در ایمیل شما محدودیت دانلود 3 مرتبه دارد. این برای قابلیت دانلود مجدد در صورت بروز مشکل در اینترنت شماست نه اشتراک گذاری فایل. بعد از 3 مرتبه کلیک شما دیگر دسترسی به فایل ندارید. قوانین را جدی بگیرید.

8- استفاده شما به هر نحوه از مطالب سایت دوراهی به منزله ی قبول شرایط است.