توافقنامه استفاده ار وب سایت Doorahi.com

توافق نامه استفاده از وب سایت دوراهی دات کام به نشانی www.Doorahi.com برای خرید و استفاده از محصولات فروشی و همچنین استفاده از بخش مطالب اعضای ویژه سایت .

۱- عضویت هر شخص حقیقی یا حقوقی در سیستم به معنای مطالعه و قبول کلیه شرایط این توافقنامه میباشد و پس از عضویت نمی تواند به دلایلی از قبیل جهل به قوانین و عدم محاسبه کافی از تایید آن سر باز زند .

۲- شما مشترک ویژه محترم ، مشتری گرامی محصولات وب سایت و …. حق اشتراک گذاری ، کپی ، تکثیر ، ویرایش ، هر گونه تغییر، توزیع محصولات را حتی پس از پرداخت وجه ندارید .

۳- از لحاظ شرعی و بر طبق مقررات این وب سایت هر حساب کاربری ویژه مربوط به یک شخص است و استفاده اشتراکی از آن ممنوع می باشد.

۴- سیستم در هر زمان میتواند فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد .( بدیهی است در صورت بروز چنین واقعه ای تمام حساب ها با کاربران فعال در سیستم تسویه می گردد.همچنین بازدید دوره ای این قوانین بر عهده ی کاربران است).

۵- در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب کاربر ، عضویت ایشان در سیستم لغو می شود و هیچ مبلغی به ایشان پرداخت نخواهد شد .

۶- کلیه پرداخت ها آنلاین از طریق سایت؛ یا واریز به شماره کارت اعلامی در داخل سایت دوراهی می باشد .

۷- تنها باایمیل ثبت نام شده بایستی نسبت به دانلود فایل های ویژه در زمان ورود به سایت اقدام نمایید. در غیر این صورت به عنوان هک، انتشار عمومی محتوا توسط یک کاربر تلقی شده؛ بدیهی است شکایت و پی گیری تا حصول نتیجه از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا صورت خواهد پذیرفت.

استفاده اشتراکی از بخش اعضای ویژه سایت و محصولات برای اعضا یک خانواده ی واقعی که زیر یک سقف در حال زندگی کردن هستند از لحاظ این وب سایت صحیح و بلامانع است.

من این شرایط را قبول میکنم و در صورت مشاهده حاضر به پرداخت غرامت درخواستی این وب سایت به هر میزان درخواستی شاکی و نماینده قانونی این وب سایت بدون دفاع و توجیه عمل خود می باشم

ادامه به صفحه ی بعدی